Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeznétek a szitut?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajt089 kérdése:

Véleményeznétek a szitut? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Egy éve ismerek egy srácot. Próbáltunk járogatni, egy hónapig sikerült. Közölte, hogy bizonytalan és inkább hagyjuk. Ennek ellenére ugyan úgy beszélgettünk hébe hóba. Megbeszéltünk, hogy összejárogatunk, abból se lett soha semmi. Múlt vasárnap ráírtam, hogy mi újság vele, végül szóba elegyedtünk és találkoztunk. Kb 4-5 órát töltöttünk együtt. Végig dumáltunk, nem voltak kínos csöndek. Azt hittem ez az egy év utáni találka jelenthet valamit és mivel jóhiszemű vagyok feltételeztem, hogy változott, érettebb lett és talán most beindulhat valami kettőnk közt. Jó hangulatban váltunk el. Nem bírtam megállni és írtam neki. Szűk szavúan, de válaszolgatott. Aztán már egyáltalán nem reagált semmire amit írtam neki, meg se nézte pedig járt fenn fb-on. Én két opcióra tudok gondolni: 1, Szerencsétlen kis gilisztalelkű aki nem tudja azt se mondani, hogy bocs de hagyj. 2, Ez a tali egy mustra volt, hogy mennyire változtam és alkalmas vagyok e erre arra. Sajnos nagyon ki vagyok ábrándulva, de még mindig nem kellően ahhoz, hogy ne foglalkoztasson. Valami okos embertől szeretnék egy fenékbebillentést :) Még ennek ellenére is van bennem egy kis reménysugár arra, hogy megjavuljon a viszonyunk. Szerintetek mit tegyek? mit ne tegyek? Tegyek e bármit is? Vagy egyáltalán mi a véleményetek?
2013. ápr. 2. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ez az a bizonyos szekér
2013. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 2. is lehetséges,de az 1. ígyis úgyis biztos.

Hagyd fenébe,ne rágódj rajta.

2013. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ha nem ír vissza stb. akk nem érdekled...Ne tartsd magadban a reményt.Hogyha nem ír vissza több napig 100% h nem érdekled.
2013. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem felejtsd el:// Próbálkoztatok egyszer, de ő bizonytalanságra hivatkozva inkább hagyta. Aztán találkoztatok, elvoltatok. Te írtál rá a találkozó előtt, így hiba volt neked keresned őt a találka után is. Tudom, nehéz megállni az ilyesmit, de nem szabad írni, mert túlságosan nyomulásnak hat, márpedig a srácok vadászok szeretnek lenni, mintsem áldozatok (eltekintve pár papucstól..:D). Meg kell tehát várni, míg ő keres téged. Ha pedig nem keres, ennyit róla. Valószínűleg egy giliszta, aki nem meri megmondani,hogy hagyd, mert legyezgeti a hiúságát, hogy "koslatsz" utána. Felejtsd el, jobban jársz:DD 15/L
2013. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :D kezdek megerősödni lélekben
2013. ápr. 2. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod mi lenne a jó? Ha megkérdeznéd tőle, hogy mi van...
2013. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm, hát igen, próbáltam megkérdezni, de azt se nézte meg...jóhiszeműségem azt mondatja velem, hogy lehet baromira el van most foglalva fontosabb dolgokkal mint hogy a levelezését figyelje fb-on. Viszont tettem egy nem túl jó lépést, őszintén leírtam neki pár mondatban a véleményem és gondolataim. Tudattam vele, hogy nem neheztelek a múlt miatt, csak nagyon sajnálom, hogy nem tudunk beszélgetni...stb. Úgy éreztem ahhoz hogy "elengedjem" tudatnom kell ezt vele, nem tudom miért. Sanszos, hogy ettől még jobban befordul, esetleg kellemetlen neki, de az is lehet ez az őszinte gesztus indíthatja útjára a dolgokat. Ha meg nem reagál akkor ugyan az van mint volt. Nem vesztettem semmit az a lényeg :)
2013. ápr. 3. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! Én marha elfoglalt vagyok, de a munkámból kifolyólag mindig meg tudom nézni a mailjeimet, a facebookomat. Még most ezt is, itt.

Szerintem szarik rád, felejtsd el!

2013. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
...hát igen :( csak szeretném hinni hogy nem
2013. ápr. 3. 12:05
 10/10 A kérdező kommentje:

hát skacok, úgy gondolom ezt érdemes, hogy megosszam veletek :D

sokat agyaltam ezen a szitun, meg azon, hogy mi az, hogy valaki fenn van fb-on 0-24 órában és nem nézi meg a levelezéseit...addig addig agyaltam míg beúszott a kósza gondolat, spamnek lettem jelölve :D na ez olyan szinten felidegelt, majdnem felrobbantam. jóhiszemű vagyok, próbálkozok, félreteszem a régi sérelmeket ez meg elintézi a dolgot ennyivel. hát nagyon felzaklatott. mivel a spameket nem jelzi a rendszer így sms-t írtam neki amiben szívélyesen hátba veregettem és szembesítettem azzal, hogy egy gilisztahányadék. jött is a válasz azonnal, nem tudta ki vagyok mert még a számomat se mentette el!!!!!! :D hahaha, kiborultam. kiosztottam pár sms-ben amikre azonnal válaszolt és mindegyikben közölte ő nem tudja mikor és hol jelölt spamnek. mikor felfedtem a kilétem utána nem jött több válasz.

komolyan, fizikailag lettem rosszul ettől az egésztől. lényeg a lényeg, az élet megoldotta, illetve nem tudom hogy mire fogjam de olyan szintű szánalmat és csalódottságot érzek amit még sosem. szomorú vagyok de örülök is annak, hogy felnyílt a szemem és így könnyebb elfelejteni is.

2013. ápr. 5. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!