Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, aki házasságig várna velem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, de sose jön össze normális kapcsolat, mert a nők a szexre mennek. És én várni szeretnék a házasságig vallási okokból.
2013. ápr. 5. 15:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

9-es köszi :)

És végre az egyetlen olyan társkereső, ahol több a nő, mint a férfi :)


Összes férfi tag: 161

Összes női tag: 173

2013. ápr. 5. 16:28
 12/30 A kérdező kommentje:
* 10 es
2013. ápr. 5. 16:29
 13/30 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs hogy rossz a szex. A szex ösztönös dolog. Ha valami baj van lelki vagy testi, akkor lehet rajta segíteni, megbeszélni a bajokat, naa ez ami hiányzik a párkapcsolatokból, megbeszélni a problémákat. Ha ez nem sikerül, akkor az orvostudomány csodákra képes, mind testi, mind fizikai oldalról."


Mert olyan rohadt rutinos vagy benne, ugye? Most mondtad, hogy szűz vagy. Tehát minden amit itt leírtál, azt nem TUDOD, hanem HISZED, esetleg olvastad valahol, vagy saját fejlesztésű elméleted. Ugye?


Namost elárulom, hogy a szex rohadtul tud lenni rossz is, mert... ahogy az étkezés egy ösztönös dolog, de attól még létezhet olyan kaja, ami nem ízlik neked. A szex is ilyen, bár te ezt még nem tudod.

2013. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs olyan, hogy rossz a szex!!És nem mindig lehet megoldani, és akkor valamelyik fél élete végéig szenvedjen? Olyanról is tudok, ahol fizikai fájdalmat okozott az össze nem illő méret.

(én is vallásos vagyok, nő)

2013. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

13-as

Lehet, hogy nem tudom, de azt tudom, hogy minden rosszat letud győzni a szeretet és istenbe vetet hitt.

De házasság előtt azért kitapasztaljuk egymást szexuális szokásait szóban, ami elég, ha ezen kívül lenne még olyan, ami rossz lenne, akkor azt az orvostudomány megoldja, meg a szeretet, meg a hit.

2013. ápr. 5. 16:36
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
14. válaszolóval egyet értek, én is vallásos vagyok, de azért ez számomra nem elfogadott hogy ne legyen szex házasságig. És ha 5 évig vagytok együtt??? Ember legyen a talpán aki kibírja testi érintkezés nélkül. Számomra ott dől el hogy tud-e ott is szeretni a párom!
2013. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem azért menekülnek ettől a mondattól, mert csak a szexre mennek, hanem azért, mert láttak már karón varnyút, és tudják, hogy van rossz szex, van, hogy minden klappol érzelmileg, de a szex mégsem jó.

Különben én is állítom, hogy minden műkorcsolya ugrást meg lehet csinálni, csak gyakorolni kell. (Kb ezt állítod te azzal, hogy a szexben bármilyen problémát meg lehet oldani.) Honnan a manóból tudnám, hiszen a jégen nem tudok megállni, nemhogy ugrásokat produkálni. Ráadásul mire megyek vele, ha 45 éves koromra megtanulom a tripla Axelt? Akkor már öreg vagyok versenyezni. Na, te kb ezt mondod a szexről.


A te dolgod, azt csinálsz az életeddel, amit akarsz. De ne minősítsd a nőket, akik ebből nem kérnek. Keress egy hozzád hasonló, bigott lányt, és éljetek boldogan.


25/N


25/N

2013. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én is vallásos vagyok, de számomra szex nélkül nem teljesedhet ki a szerelem, nem jutok el a kapcsolat beteljesüléséhez. Igaz, csak azután feküdtünk le, hogy megkérte a kezem, de egyetemen voltunk, az esküvőig még sok volt.
2013. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nagyon nem működne a szex, akkor nem lenne szex, helyette másban találnánk meg az örömöt, szeretetbe, vallásba stb
2013. ápr. 5. 16:41
 20/30 anonim ***** válasza:

Van egy másik nagyon lényeges katolikus szabály a házasság tekintetében. Nincs válás. Tehát, ha nem is működik, akkor is mellette kell maradnod, nem nősülhetsz meg újra.

Volt olyan nő ismerősöm, aki így ment férjehz, sikerült egy ilyen férfit találnia, hát fél év alatt nem sikerült elhániuk a házasságot. Az óta is, már vagy négy-öt éve próbálja egyházilag érvénytelenné minősíttetni a házasságát (válás nincs). Vannak barátaim, akik szintén vallásosak, nem foglakoztak szerelmük hevében ezekkel a tilalmakkal, ma már házasok, átlagban három-hét gyerekük van. Az ezt valló férfi barátaim még párt sem találnak, nemhogy feleséget.

2013. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!