Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, aki házasságig várna velem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, de sose jön össze normális kapcsolat, mert a nők a szexre mennek. És én várni szeretnék a házasságig vallási okokból.
2013. ápr. 5. 15:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ha eddig kibírtam simán szex nélkül, akkor az elkövetkező 30 évet is kifogom bírni szex nélkül. De pár nélkül, akit szerethetek, anélkül nem fogom kibírni
2013. ápr. 5. 16:45
 22/30 anonim ***** válasza:
Veszel egy felfújható guminőt!!!!
2013. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

kerdezo neked van fogalmad hogy miket hordasz itt ossze?

te komolyan azt hiszed hogy 1 sebeszszikevel barmit meg lehet oldani? van amit meg, de az sok penzbe kerul

kitapasztaljuk egymas szokasait szoban - ez rohadtul nem igy mukodik, a szoveg csak szoveg marad, a tapasztalashoz le kell fekudnotok


Ha esetleg nagyon nem működne a szex, akkor

nem lenne szex, helyette másban találnánk meg

az örömöt, szeretetbe, vallásba stb

Ha eddig kibírtam simán szex nélkül, akkor az

elkövetkező 30 évet is kifogom bírni szex nélkül.

De pár nélkül, akit szerethetek, anélkül nem

fogom kibírni

ez te vagy, ne gondold hogy majd 1 no szotlanul uldogel melletted csak mert e megvagy szex nelkul, hacsak nem talalsz 1 ugyanolyan szuklatokoru vallasost mint magad

2013. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

andryshnak teljesen igaza van, ez nem olyan dolog amiről évekig elbeszélgetünk, ha meg nem megy akkor nem szexelünk, de még ha találsz is egy ilyen vallású nőt, szerinted a házasság után nem vágyik majd a szexre?? Hidd el az a nő is lelépne, lehet hogy te egy életen át ücsörögnél a babérjaidon, de más nem ilyen beállítottságú!

Nem gondolkodtál még azon hogy papnak menj? Mert az inkább lenne hozzád való mint egy nő!

2013. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Akiknek nem megy, azok bénák (felnőtt létükre), és 0 alkalmazkodási képesség avagy hajlandóság sincs bennük a másik felé. Ezek után ne csodálkozzanak.


Amúgy elég baj az hogy a szex az elsődleges sokak kapcsolatában, látszik is a 61%os válási arányon, hogy sz@rból nem lehet várat építeni, csak ideig óráig.

2013. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Vallásos nők között keresgélj, ilyen jellegű közösségekben, de ezt már többen leírták. A dologgal kapcsolatos véleményemet meg másokkal ellentétben nem írom le, mert nem ez volt a kérdés.
2013. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__4..

kerdezo, esetleg probald felvenni a kapcsolatot ezzel a lannyal, ha masban nem, legalabb a vallasban talaltok

2013. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
andrysh... Unalmas lenne nélküled a GYK!! :D
2013. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
na nem mondod...
2013. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Létezik, igen én is várok! :) 21L Hajrá :)
2013. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!