Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez rosszul esik neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez rosszul esik neki? vagy teljesen hidegen hagyja?

Figyelt kérdés

A tortenet roviden annyi, hogy szakitott velem az ex baratom(engem nagyon megviselt mivel szeretem/szerettem,de elfogadtam)es nem haragban tenyleg teljesen normalisan valtunk szet. Aztan szakitas utan par hettel elkezdtunk flortolgetni, de idokozben megtudtam, hogy neki regota van bnoje(csak 'elfelejtett szolni'),szoval valoszinuleg miattta dobott ki.Teljesen osszetortem emiatt es beolvastam neki h mekkora kamugep es h tunjon el az eletembol, mert ilyen hazug emberekre nincs szuksegem. Letiltottam a kozossegi oldalrol a haverjaival egyutt,skyperol mindenhonnan, meg szamot is csereltem szoval sehogy se tud elerni.

A kerdesem az lenne, hogy vajon ez ot h erinti? Hogy megis igy valtak el utjaink haragban? Es h semmit nem tud rolam?.vagy mar tokre nem erdekli mert ott van neki a masik bno es ennyi volt neki az 3,5ev?:S :( Nem is foglalkozik azzal, h engem mennyire megbantott a hazugsagaival?

Bocsanat az ekezetek miatt, csak telefonrol irok. Koszonom elore is a valaszokat! 19L


2013. ápr. 7. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ívesen lesz*rja, hogy mi van veled, hisz ott

van neki a másik, illetve szét is mentetek. Max 1x kör-

bekérdezte a népet, hogy "tudtok-e a csajról valamit",

de szerintem még ez sem történt meg. Lehet hiányérzete

van, de akkor sem fog utánadmenni.


Keress egy normális pasit :) Tudom, nehéz ügy, de nem

lehetetlen.

2013. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán egy kis lelkiismeretfurdalása majd lesz idővel amikor visszagondol rád, de ez sem biztos. Ilyen szemétládákkal van tele a világ sajnos. Velem ugyanez történt. Egy buliban láttam mással két héttel a szakitásunk után. Normális ember akkor még az előzőt siratja. No comment. Jobb is, hogy megszabadultunk az ilyen érdemtelenektől :)
2013. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Az én kapcsolatom is 4 éves volt amikor elhagyott egy másik nő miatt. Ráadásul végig tagadta amikor együtt voltunk és csörgött a mobilja azt mondta az anyja, közben a nő volt. Elhagyott, rögtön a másik karjaiba. Ez a szemétség, hogy párhuzamosan ismerkednek de amig nincs meg a másik nem hagy el mert hátha két szék közül a pad alá esik. Undorító!! Még egy gilisztában is több a gerinc..

Nyilván az tudja ezt megtenni, aki már nem szeret. Kihűlt a kapcsolatotok csak Te nem vetted észre. Én pl az esküvőt tervezgettem amikor másnap elém állt és szakitott. Totál filmszakadás. A mai napig nem értem, hogy lehettem ilyen vak. Nyilván voltak jelek csak én nem vettem észre őket. Ez a fiú téged már régóta nem szeretett. :( Így tudja sutba vágni a 3,5 évet. Hogy a másik ott van neki az azért nagyban megkönnyiti a dolgát. Nem kell neki évekig otthon sirdogálni mint nekem. El kell felejteni az ilyet. Annak ellenére, amit tett én megbocsátottam neki mert nem cipelhetem magammal a múlt mázsás súlyait, nem őrizhetek haragot a szívemben évekig vagy egy életen át. Megbocsátottam. Hitvány embernek tartom, de képes vagyok távoli barátként viszonyulni hozzá ha találkoznánk vagy beszélnénk. beszél nekem a mostani nőjéről akivel 2 éve vannak együtt de még egyszer sem mondta neki, hogy szereti. Mert azt mondja azóta sem tud úgy érezni senki iránt ahogy anno engem szeretett. Ez azért melengedi a szivemet egy kis elégtételt ad. De én már rég nem ezzel foglalkozom. Van új párom nekem is.

2013. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!