Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú az osztályomban aki nekem már 2 éve nagyon tetszik. Lehet hogy szerelmes vagyok de nem szeretnék nagy szavakat használni. Ez a srác a baráti körömbe tartozik és amikor beszélgetünk mindig mélyen a szemembe néz, mindig mellém ül és ha senki nem figyel rám ő akkor is meghallgat. Régebben sokat beszélgettünk de most történt valami ami magán ügy és e miatt eléggé eltávolodtak a fiúk és a lányok de most újra csinálja ezeket a dolgokat. Nem tudom hogy ez egy jel vagy csak szimplán jófej velem?
2013. ápr. 10. 21:08
 1/1 anonim válasza:

Ha van, volt valaki köztetek.. a fiú barátnője volt, lehet hogy csak felejteni akart...de 100%os hogy tetszel neki, csak fél kezdeményezni,fél a csalódástól, a kockázattól!

Próbáld meg vele szerintem...én most szakítottam egy olyan lánnyal akit a szülei nagyon befolyásolnak, de jobb is mert az ilyen nem érdemel meg engem...Neked sok sikert kívánok! Hóóóódítsd meg :P

2013. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!