Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki? Helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Helyettem a haverját meg a bulit választja.

Figyelt kérdés

Barátommal megbeszéltük tegnap, hogy itt alszik holnap este nálam. Ma este 8-kor írt, hogy a haverjával van egy sörözőben, majd lesz később. Vártam-vártam.. nem jött fel. Megírtam neki, hogy akkor holnap hol meg mikor találkozunk. Erre visszaír egy olyat, hogy fél év után most van itt a haverja és ők csütörtökön bulizni szeretnének szóval napoljuk az együtt alvást, és reméli megértem.


Kicsit kiakadtam. Utálom ha valaki ígér valamit és nem tartja be. Az egyik az, hogy minek írta, hogy lesz később, ha mégsem lesz. Meg legalább szólhatott volna, hogy ne várjam. A másik, tudta jól napokkal ezelőtt, hogy fog jönni a haverja, akkor minek ígérte meg nekem, hogy itt alszik, ha egy nappal előtte lemondja?? Nem is beszéltünk ma 2 percnél többet (azt is csak facen).


Jogosan akadtam ki?? értem én, hogy a haverokkal is kell lenni néha, főleg ha rég látta, de nekem ígérte meg hamarabb. Én ha megbeszélem vele, hogy ekkor és ekkor megyek hozzá, utána meg szól barátnőm, hogy menjünk bulizni, akkor nem bulizni fogok menni, ha a barátomnak hamarabb megígértem valamit. Vagy csak én veszem ezt ennyire komolyan?!


19/L , 22F


2013. ápr. 10. 22:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem totál feleslegesen fújod fel a dolgot, de ha neked jó...
2013. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Na kezd alakulgatni a pasigyűlölők klubja is :D
2013. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a kiakadásod. Átvert, meggondolta magát, még neki állt feljebb.


Viszont gondolj bele abba, hogy ahhoz hogy te megtedd ezt vele, mennyivel kevésbé kellene hogy szeresd. Kb ő ennyire szeret téged. Ez sajnos általában így van. :/

Na persze áltatlában nem szivesen osztom az észt, de ez elég törvényszerű.


Velem is sokszor megcsinálták, hogy most bocs de "mégse".

Mindig próbáltam megérteni, hogy szükség van a haverokra is, nem muszáj minden nap találkoznunk, kell az a pár nap amikor nem látjuk egymást.

Csak a végén az tűnt fel, hogy már fel se merem hívni, mert félek, hogy visszautasít, ezért egész nap a hívására várok. Amikor meg megígéri hogy találkozunk, akkor nagy örömmel készülök rá. Ezért kicsit ki voltam ha lemondta haverok miatt.

Aztán persze szakított azzal az indokkal, hogy már nem olyan mint volt, alig találkozunk és már nem szeretjük úgy egymást.:D Röhej. Később kiderült hogy össze-vissza csalt.

Hát volt koppanás!


Na azóta nem hozok áldozatot pasi miatt, nem sírok otthon mert lemond valamit, és nem idegeskedek egész nap.

Azóta valahogy jobban alakulnak a kapcsolataim, és nem fordult elő több ilyen.:)


19/L

2013. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%

Én is utálom ha valaki megígér vmit utána meg sz*rik rá, de ha rendesen elmagyarázza hogy miért nem tudja betartani, akkor azt szükségszerűen elfogadom, és nem tartok érte haragot. Persze lehet hogy akkor picit kiakadok, és egy kis szálka azért marad bennem, de bosszút semmiképp nem állok, mert egy kicsinyes tettnek tartom, főleg párkapcsolatban.

Szóval hirtelenjében picit túlreagáltad sztem, úgyhogy rágódj rajta picit, vagy esetleg beszéljétek meg, de ne vesszetek össze rajta. Gondolom a barátod többet jelent neked, mintsemhogy ennyikéért talán még el is veszítsd örökre. Vagy nem?

Persze ez csak az én véleményem/tanácsaim, nem kötelező hallgatni rám, el is engedheted a füled mellett...


18/f

2013. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Úgy látom, vannak itt hasznos válaszok is és örülök, hogy vannak olyanok is akik megértenek. Engem nem érdekel az, hogy ez a valaki a haverja vagy a barátja, hogy mikor látta utoljára. Az ígéret érdekel. Nagyon rossz szokása egyébként, hogy megígér valamit aztán el van felejtve, b*szik rá, én ezt nagyon utálom :S


Bosszú állást egyébként meg mindig hirtelen haragból eltervezem, de soha nem csinálom meg, nem lennék rá képes, főleg ha már kicsit lenyugodtam. Meg, ha most én lemondanék egy talit, ő leszarná, úgy van vele, hogy majd legközelebb. Ezzel vissza sem tudnék vágni. Én meg nem ilyen vagyok, mint ő. Ma egész nap arra készültem, hogy holnap végre együtt leszünk, kicsit újítottam, a hajamat is levágattam, erre ő lemondja a haver meg a buli miatt :

2013. ápr. 10. 23:27
 16/37 anonim válasza:
0%
Istenem gondolkodj mar egy kicsit megis szted kik voltak neki elobb te vgy a haverjai? Haverjaitol nem szakithatod el soha!! 21/L
2013. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
53%
Meg még ki tudja mi (vagy inkább ki) miatt mondta le a talit...
2013. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
csicskák kíméljenek..
2013. ápr. 10. 23:33
 19/37 anonim ***** válasza:
Látom, azért vannak még normális gondolkodású lányok is itt.
2013. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Sok észlény, tudtok szöveget értelmezni? úgy néz ki nem, olvassátok el még párszor amiket írtam, hátha felfogjátok mi bajom van.


(Nálam különbség van barát és haver között.

Ebben az esetben egy haverról van szó. Nem tudom nálatok van-e különbség haver és barát között. Barát miatt megérteném, hogy lemondjam, de egy haver miatt..)


Nem is ez a lényeg. Gondoljatok csak hisztis p*csának. UTÁLOM, HA VALAKI MEGSZEGI AZ ÍGÉRETÉT. NEKEM EZ A BAJOM. felfogtátok?? tudta jól, hogy fog jönni a haverja mégis megígérte nekem, hogy jön hozzám. eddig érthető?? erre egy nappal előtte lemondja, inkább elmegy bulizni..

2013. ápr. 10. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!