Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki? Helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Helyettem a haverját meg a bulit választja.

Figyelt kérdés

Barátommal megbeszéltük tegnap, hogy itt alszik holnap este nálam. Ma este 8-kor írt, hogy a haverjával van egy sörözőben, majd lesz később. Vártam-vártam.. nem jött fel. Megírtam neki, hogy akkor holnap hol meg mikor találkozunk. Erre visszaír egy olyat, hogy fél év után most van itt a haverja és ők csütörtökön bulizni szeretnének szóval napoljuk az együtt alvást, és reméli megértem.


Kicsit kiakadtam. Utálom ha valaki ígér valamit és nem tartja be. Az egyik az, hogy minek írta, hogy lesz később, ha mégsem lesz. Meg legalább szólhatott volna, hogy ne várjam. A másik, tudta jól napokkal ezelőtt, hogy fog jönni a haverja, akkor minek ígérte meg nekem, hogy itt alszik, ha egy nappal előtte lemondja?? Nem is beszéltünk ma 2 percnél többet (azt is csak facen).


Jogosan akadtam ki?? értem én, hogy a haverokkal is kell lenni néha, főleg ha rég látta, de nekem ígérte meg hamarabb. Én ha megbeszélem vele, hogy ekkor és ekkor megyek hozzá, utána meg szól barátnőm, hogy menjünk bulizni, akkor nem bulizni fogok menni, ha a barátomnak hamarabb megígértem valamit. Vagy csak én veszem ezt ennyire komolyan?!


19/L , 22F


2013. ápr. 10. 22:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

Mert kérdező lehetetlen az hogy a "barátod" megcsaljon téged?


A barátodat csicskázd le,ne engem.Bár lehet nem véletlenül választotta inkább a haverját mint a barátnőjét.Kicsit elgondolkodtató.Normális esetben a barátnőt szokás választani

2013. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
17%
menstruálsz?
2013. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Azért, meg ha megígérünk valamit, azt illene betartani, nem b.szom át a másik fejét, ez alap. Itt most nem arról van szó, hogy barátnő kontra haver, hanem arról, hogy valami meg volt beszélve, meg lett ígérve. Azért ha tényleg olyan régen és ritkán látott barátokról van szó, akikkel csak most tudott találkozni, így egyszer, kivételes esetben elnézhető.
2013. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen :)


21-es még mindig csicska vagy :D

2013. ápr. 10. 23:48
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár tudom hogy miért választotta a haverját :D Minden értelmes férfi azt választotta volna helyetted :D Úgyhogy ne rinyálj,ez bizony a te szégyened hogy inkább a f*szt választotta mint a p*nát :D
2013. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, olyanról még nem hallottál, hogy közbejön valami??

Még ha minden hétvégét lemondana a haverjai javára, akkor azt mondom legyél felháborodva, de így...Nem egy föld körüli utat, vagy az esküvőtöket mondta le, hanem egy ott alvást...

2013. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Pedig az esküvőt is lemondaná inkább
2013. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Kiírtam egy kérdést, és te egyből jöttél egy hülyeséggel aminek semmi köze se a kérdéshez, se semmihez. Figyelj, ha téged megcsaltak vagy épp a "barátnődben" nem bízol akkor ezt ne itt vezesd le. Én 100%-ig megbízom benne, ismerem. Egyáltalán nem ez volt a kérdés, hogy megcsal-e szerintetek, szóval komolyan ülj le a hülyeségeiddel. Te vagy az, aki tényleg nem tud szöveget értelmezni. Még mindig az ígéretről van szó, istenem.


Amúgy meg, nem volt értelme, hogy kiírtam a kérdést. A véleményemen, hozzáállásomom nem változtattatok. Nem ismertek sem engem, sem őt, sem a kapcsolatunkat. Majd mi megoldjuk.


A normális válaszokat köszönöm szépen :)

2013. ápr. 11. 00:04
 30/37 A kérdező kommentje:
KÖZBEJÖN VALAMI? basszus, ti kajak nem tudok szöveget értelmezni?? NAPOK ÓTA tudta, hogy jön a haverja, ez hogy jöhet közbe?! ma egész nap együtt voltak, még most is együtt vannak. Holnapra megígérte, hogy velem lesz. Inkább lemondta, és lesz megint a haverjával.
2013. ápr. 11. 00:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!