Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki? Helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Helyettem a haverját meg a bulit választja.

Figyelt kérdés

Barátommal megbeszéltük tegnap, hogy itt alszik holnap este nálam. Ma este 8-kor írt, hogy a haverjával van egy sörözőben, majd lesz később. Vártam-vártam.. nem jött fel. Megírtam neki, hogy akkor holnap hol meg mikor találkozunk. Erre visszaír egy olyat, hogy fél év után most van itt a haverja és ők csütörtökön bulizni szeretnének szóval napoljuk az együtt alvást, és reméli megértem.


Kicsit kiakadtam. Utálom ha valaki ígér valamit és nem tartja be. Az egyik az, hogy minek írta, hogy lesz később, ha mégsem lesz. Meg legalább szólhatott volna, hogy ne várjam. A másik, tudta jól napokkal ezelőtt, hogy fog jönni a haverja, akkor minek ígérte meg nekem, hogy itt alszik, ha egy nappal előtte lemondja?? Nem is beszéltünk ma 2 percnél többet (azt is csak facen).


Jogosan akadtam ki?? értem én, hogy a haverokkal is kell lenni néha, főleg ha rég látta, de nekem ígérte meg hamarabb. Én ha megbeszélem vele, hogy ekkor és ekkor megyek hozzá, utána meg szól barátnőm, hogy menjünk bulizni, akkor nem bulizni fogok menni, ha a barátomnak hamarabb megígértem valamit. Vagy csak én veszem ezt ennyire komolyan?!


19/L , 22F


2013. ápr. 10. 22:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
20%

Honnan tudod hogy semmi köze a kérdéshez?


Persze majd pont egy havert fog választani a barátnője helyett?Ráadásul megbeszéltétek hogy találkoztok.De komolyan ne csodálkozz azon hogy őt választotta,ha ilyen undok hisztis barátnőm lenne akkor én is inkább a haveromat választanám,sőt inkább egy vadidegent


Itt vagy megcsal vagy annyira kiállhatatlan természeted van hogy inkább a haverját választotta.Mindenesetre ez igen elgondolkodtató.Tudom hogy fáj az igazság de attól még nem kell sértegetni ok nélkül,mégse bízol meg benne annyira ha ezen ennyire felkaptad a vizet.Ha én szeretem a barátnőmet akkor nem a havert fogom választani.Ennyit erről

2013. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te nem bízol a barátnődben, már ha van.


Ha mondott valamit, akkor az úgy van. Azt mondta, jön a haverja,ott is van, az előbb töltöttek fel képeket face-re, ahogy együtt vannak. Biztos kamu -.-"


De a f*szt bizonygatok én itt egy vadidegennek, aki semmit nem tud rólunk.

2013. ápr. 11. 00:12
 33/37 anonim ***** válasza:
52%
Jogos, én a helyedben kidobnám. Nem arról van szó, hogy haverral találkozik, hanem arról, hogy segket csinál a szájából és a "megbeszélés", "ígéret" szavak neki semmit sem jelentenek. Ha meg vissza sem tudsz vágni azzal, hogy lemondod a találkát, az azt jelenti, hogy közönyös. Egyszerűen neki mindegy. Ilyen alakokra én nem pazarolnám az időm. 19 éves vagy, bármilyen jó pasit tudsz találni.
2013. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem,ismerem a nőket és pontosan tudom hogy a pasid miért választotta inkább a haverját :D Szerintem ez nagyon égő
2013. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

13mas vagyok, de nem hagyhatom szó nélkül.


Nem vagy egy visszahúzódó típus ahogy látom, mindenkinek megmondod a véleményedet, kiállsz magadért, hirtelen haragú is vagy szerintem.

Ami nem gond, nem ítélkezek, sőt bizonyos helyzetekben nagyon jó!

De akkor azt nem értem, hogy pasival miért kell szerencsétlenkedni? Miért nem mondod meg neki is így, mint a válaszolóknak?

Azt miért kell tűrni, hogy hülyét csináljon belőled? mert ez sajnos az, és a vélemények is szerintem elég egyöntetűek voltak. JOGOSAN vagy kiakadva, de akkor ne csak magadnak őrlődj, hanem tegyél valamit!


Szerelem jön még nyugi, ennyi idősen meg tudni kell váltani.

Lehet, hogy rosszul hangzik, de sok jóról le lehet maradni egy rossz kapcsolat miatt!

2013. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Utolsó! én ezt már nagyon sokszor elmondtam neki, ugyanígy, van, hogy sírva, elkeseredve van hogy káromkodva, kicsit csúnyábban, mindig megbeszéltük. De nem változik semmi. Sok hibája van és tudom, hogy nekem is. Nagyon szeretem, ő is engem, ebben biztos vagyok. Neki annyira nem fontos az ígéret, ezt ő így meg is mondta, nekem meg nagyon. Tegnap ugye nem beszéltünk semmit, csak azt a két percet face-n. Szerintem ma sem fogunk, mert haverkodik. De valahogy nincs is most hozzá kedvem.
2013. ápr. 11. 05:55
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, a ti esetetekben nem a szavak szavak számítanak, hanem a tettek. Na, de amúgy is. Csak van olyan kapcsolat, ahol már szavakkal sem tisztelik egymást és a te párod legalább meghallgat téged. Ha úgy érzed, hogy közönyös és sokszor eljátszik ehhez hasonló dolgokat, akkor valószínű, te nem vagy olyan fontos neki. Viszont most lehet, hogy csak nagyon megjött a kedve ehhez a haverjához, jól érzi magát és vele akar lenni. Téged bármikor láthat, de ezt a haverját ritkán. Van ilyen.
2013. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!