Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal és ő elment egy 3 hónapos edzőtáborba külföldre. 1 hónap után összegabalyodtam egy sráccal, akivel régóta bejövünk egymásnak. Tudom, hogy nem kifogás az, hogy részeg voltam, de nem tudtam uralkodni magamon a szex meg nagyon hiányzott. Azóta többször megtörtént köztünk és kezd érzelmekre alapulni mindkettőnk részéről. Tudom, hogy óriási szemétség és ne írjátok, hogy mekkora kva vagyok, tudom, hogy undorító dolog. Szakítani akarok mindenképp a barátommal, de 1,5 hónap mire hazaér. Az érzéseimnek már nem tudok parancsolni a másik srác felé, nem tudom lezárni vele addig amíg nem jön haza a barátom. Meg kéne neki mondanom most, hogy mi történt? Félek, hogy nagy hatással lenne a teljesítésére a felkészülésben. Jobb lenne személyesen megbeszélni, de rossz érzéssel tölt el az egész és joga lenne tudni, hogy a barátnője egy ri.anc. Tanácstalan vagyok. Mondjam meg neki most vagy alázzam tovább és várjam meg még hazaér?
2013. ápr. 12. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor is korrektebb szerintem, ha megmondod neki most. Legalább lefoglalja magát az edzéssel. Ha megvárod míg hazajön és akkor szenved az se sokkal jobb.
2013. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
fojj de undorító ge*ci ku*rva vagy :S remélem kicsinál téged :D
2013. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!