Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogadja el jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadja el jobban a társadalom a kövér férfit mint a kövér nőt? Miért találnak könnyebben párt?

Figyelt kérdés
Hogy van az ha egy pasi kövér az teljesen normális.Járhat szórakozni,bárhová anélkül,hogy megszólnák.Nem tartják igénytelennek.Lehet kapcsolata,felesége.Nem befolyásolja egy állás megszerzésébe?????Egy nőt viszont a kövér alakja miatt megszólnak.Igénytelennek titulálják,párt sem nagyon talál magának,mert a kövérség a férfiaknál eleve kizáró ok?Miért?
2009. szept. 23. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyáltlaán nincs így, sok kövér nőt ismerek(nem csak molettek hanem valóban kövérek) és van stílusuk, kellemes a társaságuk és mindnek van pasija, akinek nincs annak azért nincs egy modortalan faragatlan bunkó még ha lány is tehát nem a testsúlya a probléma(nem minden egyedülálló kövér nő bunkó csak akit én ismerek félreértés ne essék:D). én is lány vagyok és nekem egy kövér pasi viszont nem kéne. szóval ne stresszeld magad ezzel mert ez az egész butaság, az állás dologgal együtt, ha értessz valamihez és azt jól csinálod akkor senkit sem fog érdekelni hogy túlsúlyos vagy, csak tudnod kell kiállni magadért és legyen karizmád meg nagy szád:). 20L
2009. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenki olyan amilyen! Ezzel nincs probléma! A mai társadalomban a nők szerepe nagyon meghatározó hiszen ha csak megnézel egy újságot vagy bekapcsolod a tévét mindenhol a gyönyörő, jó alakú cicababák pózolnak! ÍEz nagyon elferdíti a világot hiszen nem a külső értékek a legfontosabbak. A kövér nőket pontosan emiatt érik negatív élmények mert a férfiak elvárják egy nőtől hogy jól nézzen ki! Ez így nagyon nincs jól! Amúgy én vékony 18 éves lány vagyok! De szerintem ha egy nő teltebb azzal nincs semmi probléma. Mindenki megtalálja a párját, van aki előbb van aki később!
2009. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy nőben az első amit néznek, a kinézete, egy férfiban a pénz, esetleg jófejség.
2009. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férfiak máshogy gondolkodnak. Sokkal fontosabb a kinézet számunkra, mint egy nőnek. A nők inkább a kisugárzásra, személyiségre mennek.


Bár nekem személy szerint tetszenek a kövér csajok is, ha szépek.


18/F

2009. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!