Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni, ha nem tetszem a barátomnak?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezem konkrétan hogy komoylan ennyire nem tetszem neki, akkor mindig azt mondja hogy dehogynem, meg hogy amiket mond azt nem azért mondja mert nem tetszem neki. Mégis vég nélkül hallgatom, hogy nagy a fenekem, vastag a combom, nem egyenes a csípőm( hiába mondom neki, hogy ha látott már nőt, akkor észrevehette volna, hogy nem férficsípőjük van...:/ )vastag a karom, hájas a hasam. És semmi önbizalmam nem maradt. Mindenki azt mondja a környzetemben rajta kívül, hogy nagyon jó alakom van, és hogy inkább híznom kéne. 169 centi vagyok, 50 kiló, és 34-es méretet hordok. Nem érzem hogy kövér lennék..Egyszerűen nem értem mi törtétn. Mindig dicsért régebben, 2 éve vagyunk együtt. És nem híztam, sportolok is, és szerintem csak feszesebb lettem. De már folyton azon kapom magam hogy arra figyelek hogy mekkora a combom, hasam.. Nagyon szeretem, de már nem tudom hogy megbeszélni ezt vele, mert mindig csak annyit mond rá hogy tetszem neki. Aztán meg folytatja a kritizálást, és ez így nekem nagyon nem jó. Nem szeretném emiatt elveszíteni, de nem tudom mi lehet a baj, mit tudnék tenni. Vagy csak tényleg nem tetszem már neki?
2013. ápr. 12. 22:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) gondolom, hogy igazából nem is a külsőmmel van baja, hanem valami más, amit így ad ki magából.. de így is jócskán önbizalomromboló. és nagyon rossz mérlegelni, hogy ilyen dolog miatt kell majd szakítanom vele, ha nem változtat rajta és nem képes megbeszélni velem://
2013. ápr. 14. 11:49
 12/13 David82 ***** válasza:
Szerintem már rádunt. Nem lehet magas intelligencia szintje, hogy csak a külső adottságok alapján ítél meg valakit. Azt például biztos nem értékeli, hogy mennyire szereted. Ha legközelebb ilyet mondd, azt kell mondani, hogy "bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje", mert őbenne is lehetne találni hibát. Ember nincs hiba nélkül. Ha szeretne, elfogadna úgy, ahogy vagy, de mivel kritizál, ez enged következtetni arra, hogy már nem szeret.
2014. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2017. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!