Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg soha nem érhetem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg soha nem érhetem el hogy otthagyja a feleségét értem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy nös pasival most màsodjàra jöttünk össze;5 honapot voltunk elötte együtt aztàn egy év szünet!En tiszta szivemböl imàdom öt és azt mondja hogy ö is engem ezért akarja ujrakezdeni,örökké velem lenni mint "szeretö"de soha nem hagynà el a feleségét!Vajon soha nem lesz teljesen az enyém?Ertelmes vàlaszokat vàrok;Köszi

2013. ápr. 13. 00:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem,mert drága a válás
2013. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Annyit meg nem érsz neki
2013. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám húga anno ezért ölte meg magát, mert azt hitte sikerülni fog a csávó meg adta alá a lovat, de semmi nem lett belőle... És ebbe szegény nő beleőrült. Mondjuk minek izgultok rá egy nős emberre? Mert ő az alfahím vagy ilyenek?
2013. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

ez a férfi akkor lesz a tied, ha a felesége dobja, d egyet elárulok Neked, akkor Te töltöd be a feleség szerepét, tehát ami most van köztetek, már nem ilyen lesz, a varázs megszűnik, így azért a pluszért keresni kell mást,

nézd néha bejön a szeretővel maradnak, de nagyon ritkán

2013. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg. Sajnálom. :( De legalább nem hiteget.
2013. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Elég szánalmas hogy másodjára jöttetek össze. Az is gáz, hogy azt hiszed felad mindent érted.


De ha meg is teszi, akkor majd jön egy újabb csaj neki, és veled is az lesz mint a feleségével.

2013. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Ritka az, hogy a férj elhagyja a feleségét egy ürítőlyukért.
2013. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is voltam a te helyzetedben.

Amelyik pasi el akarja hagyni a feleségét, az karakánul fellép,nem vacillál, hanem teszi a dolgát és megy,és nem miattad, hanem mert köztük már amúgy is vége. Még egy kicsit várnék a helyedben, de ha nem tesz semmit, akkor valószínű nem fog lépni.

Nem egyszerű a helyzeted, ilyen esetben a 3. fél nagyon sokat szenved.

Van gyerekük?Kötődik hozzá?Anyagilag megteheti?

2013. ápr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat!Ha esetleg van valami tippetek hogy mivel tudnàm "magamhoz kötni" hogy a "soha nem hagyom el a feleségem" mondat helyett azt halljam hogy "veled akarok élni" Lehet hüjén hangzik de én mindent megtennék hogy csak az enyém legyen ,nem tudom az életem elképzelni nélküle!
2013. ápr. 13. 00:20
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen van két gyereke ez is az egyik ok amiért nem akar vàlni a màsik pedig hogy vallàsos!Tudom hüjén hangzik hogy csalja az asszonyt de vàlni nem akar mert a hàzassàg szent neki hmmm ! Anyagilag pedig megengedheti magànak nagyon jok az anyagi körülményei!
2013. ápr. 13. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!