Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg soha nem érhetem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg soha nem érhetem el hogy otthagyja a feleségét értem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy nös pasival most màsodjàra jöttünk össze;5 honapot voltunk elötte együtt aztàn egy év szünet!En tiszta szivemböl imàdom öt és azt mondja hogy ö is engem ezért akarja ujrakezdeni,örökké velem lenni mint "szeretö"de soha nem hagynà el a feleségét!Vajon soha nem lesz teljesen az enyém?Ertelmes vàlaszokat vàrok;Köszi

2013. ápr. 13. 00:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy milyen kultúrából származik a pasi?Magyar?
2013. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Spanyol szàrmazàsu!
2013. ápr. 13. 00:24
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!Tudja a csávó hogy nagyon buta vagy ezért beveszed ezt a hülye kifogást


Persze,a vallásos ember nem akar válni mert hívő,viszont félrek*rni azt már szabad?


Értsd meg hogy te csak egy patronellövő vagy neki,semmi több!

2013. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Húú,akkor jól elcsavarta a fejedet.Az ilyen déli emberek nagyon szenvedélyesek,és az érzelmeiket is nagyon szenvedélyesen élik meg,és ezáltal belőled is ugyanezt váltják ki.Környezeti és saját tapasztalat alapján azt mondhatom nem fogja elhagyni a feleségét, mert nagyon erős kötődésük van a család felé.Nem lesz lelke elhagyni.Biztos nincs minden rendben a házasságban,ezért jöhetett közbe egy harmadik,te.

Ha kötöd az ebet a karóhoz, nagyon sokat fogsz szenvedni.Vagy elfogadod a második szerepét.És,hogy van egy másik nő is melletted, akié a Karácsony,a szabi stb.

2013. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy szeret téged,és vonzódik hozzád,de idővel ez a tűz hunyni fog,mert a feleség be fog kavarni nála és a te lelkedben is.

Próbálgathatod,hogy hátha eltávolodnak ,de ha nagyon ügyes az asszony, akkor nem fognak.A nő még kötődik hozzá?

2013. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Allitolag alig van köztük testi kapcsolat és akkor is csak olyan "gyorsmenet"aztàn mindenki megy aludni!Epp ezért szeretett belém az elmondàsa szerint mert köztünk valami különleges szenvedély van ammi annak ellenére sem honyt ki hogy 1 évig nem làttuk egymàst!Sem ö sem pedig én nem tudtuk elfeljteni egymàst!Es ahogy az egyik vàlaszolo irta igen sajnos nàlluk a csalàd szent!Nem akarom elvesziteni és ö sem engem de igy nem mehet az örökkévalosàgig!
2013. ápr. 13. 00:41
 17/27 A kérdező kommentje:
ja bocs a helyesiràsi hibàkért! Es még csak annyi hogy szerinte a felesége semmit sem tud abbol hogy "szeretöje" van és ha tudnà sem hagynà el ö sem!
2013. ápr. 13. 00:43
 18/27 anonim ***** válasza:

15,14,11,8 vagyok leszek ezután M.


Ha van köztük kapcsolat akkor van köztük érzelem is.

Gondold végig,hogy,megéri-e a fiatal életedet azzal tölteni,hogy egy férfinek a második partnere legyél?

2-ha jómódú, a vagyon fele az asszonyé és a gyerekek is ott vannak,egy válás nagyon nagy procedura ilyen kötöttségek mellett.Hosszú évek,gondold végig, addig mi lesz veletek-a sok ideg, meg minden.

3-gondold végig,hogy lehet,hogy ez egy kissé lépre ment házasság, de az az asszony ott benne nagyon szenved miattad. Ott van két gyerek és egy felépített élet, amiben érzelmek vannak.2 gyerek után már megváltoznak az érzelmek,szorosabb és más lesz,mint egy kalandos szerelemnél,mint a tietek.


Biztos,hogy van köztetek különleges szenvedély és tűz, biztos szeret is-de kérdéses, hogy megéri-e neked ez a helyzet.

Tényleg próbálgathatod, tanácsokat nem akarok adni,hogy hogyan szedd szét őket, de...mindenki rá fog menni,és főleg te-hacsak a pasi nem karakán és határozott.

M

2013. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát ,nem egyszerű. Ez amilyen szép, olyan fájdalmas is.
2013. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szépen hangzik ez a szenvedély, ami van köztetek, de az eddigieket lefordítva azt jelenti, hogy a felesége a társa, te meg az a nő, akivel jó a szex, ami momentán otthon nem működik annyira. Sajnos ebből több nem lesz.
2013. ápr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!