Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg soha nem érhetem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg soha nem érhetem el hogy otthagyja a feleségét értem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy nös pasival most màsodjàra jöttünk össze;5 honapot voltunk elötte együtt aztàn egy év szünet!En tiszta szivemböl imàdom öt és azt mondja hogy ö is engem ezért akarja ujrakezdeni,örökké velem lenni mint "szeretö"de soha nem hagynà el a feleségét!Vajon soha nem lesz teljesen az enyém?Ertelmes vàlaszokat vàrok;Köszi

2013. ápr. 13. 00:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
kamu a kérdésed:D Mikor vágott ki a pasas?, hogy ennyire fel vagy buzdulva:D
2013. ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat a kérdés pedig nem kamu! Együtt vagyunk méghozzà azért mert ö "szaladgàlt"utànnam hogy kezdjük ujra!En bàrmennyire is fàjt az elsö szakitàs utànni egy évben soha nem kerestem ha irt sms mindig megkértem hogy hagyjon békén,de végül visszafogadtam mert szeretem nagyon!
2013. ápr. 13. 08:28
 23/27 anonim ***** válasza:
Tényleg nem fogja ott hagyni a feleségét.S ha erőltetni fogod, téged fog ott hagyni. Ebbe bele kell nyugodnod, ha akarod őt.
2013. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az alak egy szélhámos,unatkozik az asszony mellett,te meg megadod neki azt a bizsergést,ami otthon már nincs, vagy épp most nincs.

Szerintem az ilyen ember gyáva,önző.

Gyáva-mert ha tényleg szeret,akkor miért nem vállalja be,és lesz veled örökre.

Önző-mert egyszerre két nő érzéseivel játszik: otthona feleségével,mert a háta mögött becsapja és megcsalja. A tieddel,mert nem akar tőled komoly dolgot,közben pedig nyomul 1000-rel befolyásolja az érzéseidet,lefölözi a szeretetedet,kihasználja a testedet.S mivel együtt vagytok,nem is gondolsz arra,hogy lehetne olyan társad akinek te vagy az első,mert az érzéseidet is birtokolja.A saját gyávasága és önzősége miatt.

2013. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Miért kell olyan pasi után futni, akinek felesége vagy barátnője van? Senki sem gondol bele, hogy annak a nőnek ez hogyan eshet? Nem is értem, hogy fordulhat meg ilyen valakinek a fejében, arról nem is beszélve, hogy te egy családot próbálsz szétrobbantani a saját önzésed miatt. Ha lenne benned egy szemernyi kis empátia, hagynád a fenébe. Ha pedig veled csalja a feleségét és esetleg sikerül átvenni a nő helyét, miből gondolod, h nem jutnál ugyanarra a sorsra?
2013. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 valook ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok, annyi különbséggel, hogy az én barátoméknél nincs házasság, közös vagyon sem gyerek.

11 hónapja vagyunk együtt, 1x szakitottam, mert abba akartam hagyni, 4 hónapig birta. Imád, nagyon szeret. Ebben biztos is vagyok, és én is őt. De nem hagyja ott az asszonyt.Pedig állitólag évente csak 1x van sex, mert a nőnek fáj.Besokaltam, 18-a lesz a válópont, mert akkor elutazom 1 hétre. Hidd el, valaki nálatok is hazudik, ugy mint nálunk. És azon is elgondolkodtam, hogyha szereti az asszonyt, akkor miért lép félre, miért nem oldják meg otthon a problémát. Ők még csak 4.5 éve vannak együtt, azt sem mondhatom, hogy annyi minden köti öket össze, mégsem jön el. Tehát boldog otthon. Akkor pedig nem kellek én ebbe a kapcsolatba. Szerintem te is szakits vele, mert addig mig ő van te sem tudsz senki másra nézni, akár csak én.

2013. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 13. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!