Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Csak a saját érdekeimet nézzem?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam 2 hónapja 1 év után egy másik fiú miatt. Vagyis ő ezt nem tudja, hogy más miatt. Amikor szakítottam vele konkrétan sírt. Soha nem láttam még őt ennyire sebezhetőnek vagy érzelmesnek. Nem csaltam meg akkor még csak találkozgattunk a másik fiúval, még csók se volt, de éreztem, hogy ő kell nekem. Azóta együtt vagyunk, de eléggé titokban. A volt barátom még szeret és reménykedik, hogy újra együtt leszünk, hiába mondtam el neki, hogy nem. A mostani barátomnak viszont kezd elege lenni ebből a titkolózásból, fel akarja vállalni a kapcsolatunkat. De tudom, hogy a volt barátom összetörne és egyfolytában az van bennem mikor sírt. Én is fel akarom vállalni őt, mert szeretem, de annyira nehéz és nem akarok egy szívtelen dög lenni a volt barátommal. Meddig lehet ezt húzni?
2013. ápr. 15. 19:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
20
2013. ápr. 15. 20:08
 12/18 anonim válasza:
ha ez igaz... akkor nem sokáig húznám a te helyedben,2 hónap elég idő ahhoz azt higgye szingli voltál,bár nem értem minek a titkolózás,ha szeretünk vkit felvállaljuk,tök mindegy mennyi idő telt el a szakítás óta,ha már elmúlt,akkor nem érdekelne az h az ex-ed mit szól majd ahhoz h új pasid van...én inkább attól tartanék h ha az derülne ki h másik pasiért dobtad már akkor,amikor otthagytad...csak nehogy a mostani pasid dobjon ezért...
2013. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha a srác normális volt, akkor dicsérheted őt a barátnőidnek. Neked is jobb ha talál új csajt, és nem nálad akar próbálkozni. Érzelmi zsarolásnak ne engedj, egy nőnek olyan férfi kell, aki iránt szerelmet tud érezni, nem pedig olyan, aki iránt már csak szánalmat érez.
2013. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mivel nem vállalod fel az újat, ezért reménykedik, szóval Te vagy az aki mondja, hogy nem lesz semmi már, közben úgy viselkedsz, hogy ő nem azt hiszi el amit mondasz, hanem amit képzel, ha ezt húzod a másik srác le fog lépni a Te hülyeséged és tétovaságod miatt, légyszíves vállald fel az új kapcsolatot N
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 awesomeness00 válasza:
Kedves kérdező ment egy privát üzenet tőlem! Várom a választ
2013. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
awesomeness00 ha nem Norbi vagy akkor nem.
2013. ápr. 15. 20:50
 17/18 awesomeness00 válasza:
köszönöm :D
2013. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Max addig lehet titkolni mig jon a baba, utana nehez lesz nem osszetorni a szivet...
2013. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!