Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki hűtlen, mindig újabb nőket akar meghódítani, tipikus nőcsábász?

Figyelt kérdés
Miért jó ez neki? Oké, lehet még 60 éves korában is jól fog kinézni...de nem igaz, hogy ennyit akar egész életében, és kész. És amúgy is, mi van akkor, ha él 85 éves koráig, de addigra már őt is megtöri a kor? Egyedül fog megöregedni, és egész életében nem is tett azért, hogy ez ne történhessen meg. Mi a véleményetek, tapasztalataitok?
2013. ápr. 19. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ah,pedig láttam a filmet, de már nem emlékeztem.


hát én nem hitegettem senkit, hogy családot fogok vele alapítani, de ismerek olyat is aki bármit hazudna ha kell.Megértem h félsz egy ilyen alaktól.De fel lehet ismerni legtöbbször.


Én magam tisztelem a "tiszta szívű nőket" de nem túl sok van belőlük sem.:D


És különben megkomolyodhat bárki, ha megtalálja a megfelelő személyt :D szerintem... Hülyeség ami a kérdésben van a korról.17éves írhatta kb.


ahaa szakmai ártalom,azért néha lazíthatnál :)

2013. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A te írásod még elmegy, de van, aki majdnem. minden. szó. után. pontot. tesz. Ez rohadt idegesítő.

Én nem hiszek abban, hogy egy ilyen üres lelkű valaki egyik pillanatról a másikra elkezd tudatosan és komolyan gondolkodni, hirtelenjében érzelmes alak lesz, csak mert találkozott valakivel. Ez úgy ahogy van, hülyeség.

Azt én is tudom, hogy már alig van "magamfajta" ember, de nem parázok rá. Nem fogok senkivel összejönni csak azért, mert épp nincs jobb. Azt is mondták már, hogy lazíthatnék, pasizhaték egy kicsit, de az nem én lennék, azt nem tudnám és nem is akarnám vállalni. Azt is megkaptam már, hogy túl fejlett az igazságérzetem, de ezzel csak azok dobállóznak, akiknek nincs igazságérzetük. És még valami: nem nőtt be a fejem lágya, legfeljebb azok a dolgok tudatosultak bennem, amiket mindig is éreztem. Nem azért nem k*rválkodok, mert bizonyos emberek azt mondják, vagy mert az erkölcs azt diktálja, hanem azért, mert tudom, hogy nem olyan vagyok.

2013. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

fúha te nem lehetsz egyszerű eset :D de rendes lánynak tűnsz.Majd találsz egy rendes férfit és minden ok lesz.

Ide is csomó olyan pali írkál rinyálva, aki normális lányt keres :D


nem hülyeség! változnak az emberek,ha van kiért, hidd el,bár ahhoz külünleges személy kell az igaz.:D de a kor is hozhatja a változást.Mert fiatalon nehéz komolynak lenni.


túl negatívan gondolkozol.:D

2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Túl sokat láttam már ahhoz, hogy elhihessem, hogy meg tudnak változni az emberek. Szerintem nem gondolkodok negatívan, csak reálisan.
2013. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!