Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bocsátani a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés
A párommal 15 éve vagyunk együtt.Van 3 szép gyermekünk!Úgy tűnt minden rendben van köztünk és tökéletes a kapcsolatunk.Nincsenek anyagi gondjaink,rengeteg közös program.Nem rég kiderült három éve tart fent kapcsolatot egy másik nővel.A megtalált üzenetek alapján szerelem volt.Nekem állítja minket szeret és ő jelentéktelen számára.Nem akar elhagyni!Mit tegyek?Kérem komoly válaszokat!!!
2013. ápr. 21. 20:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-ugyan kérlek, akkora kamu vagy mint a ház, meg az "életem szerelme" na hagyjuk..unalmas a műsor már...
2013. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

az a szánalmas, hogy egy ilyen férfinak nem nevezhető egyed szaporodik. szánalmas, hogy elhiszed neki amit mond, ahogy kuncsorog ide és oda ahogy érdeke kívánja.

mitől férfi az ilyen? miért szereted?

ez a baj a mai világgal hogy mindenki szaporodik akinek nem kéne

a gyerekeid ártatlanok, nekik még van esélyük normális emberré válni

2013. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Bár mi még nem voltunk házasok, de 1 hónapon belül azok lettünk volna, gyerekünk sem volt még, de erősen tervben volt. Ilyen szempontból szerencsésebb vagyok. Több mint 8 éve voltunk együtt, a szüleimre, rám mutogatott, mindenkire, csak saját magára nem. Hazudott. Váltig állította, hogy nincs senkije. A szakításunk után 1 héttel már mással volt! Haza is vitte bemutatni! Ezt a fájdalmat nem kívánom senkinek. El tudom képzelni, Te mit élsz át! Engem is hitegetett, hogy én vagyok a ilágon a legfontosabb, örökre együtt leszünk, stb. stb. Hát nem! Megcsalt! Tudom! És mindenki szemébe hazudik, hogy nem. Én meg güriztem, hogy jobb életünk legyen, + mostam, főztem, takarítottam... :( 27N Bármikor van kedved, írj!
2013. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen nök miatt merik ezt a pasik megcsinälni, mert tudjäk hogy a gyerek es az anyagiak miatt nem hagyjäk öket el.En az eletben nem bocsajtanäm meg, ha 15 gyerekem is lenne töle.Ha en nem csalom meg, akkor ö se tegye csak mert "ferfi".
2013. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!