Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom kimutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Mindig úgy járok,hogyha valaki közel kerül hozzám rosszul mutatom ki,amit érzek.Akármennyire is tetszik az adott személy,fordítva sülnek el a dolgok.

2013. ápr. 21. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, ha barátnőről van szó akkor pl mert a szemébe mondani hogy szereted ha így van, hidd el sokat számít.
2013. ápr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is így van ez. Talán azért mert kicsit visszahúzódóbb természetű vagyok. Meg mostmár a fiúk csak akkor vesznek észre ilyen "érzelemkimutatást" mikor már annyira nyomul egy csaj hogy konkrétan rajta fekszik. Sajnos ezt mutatja a (nem túl nagy) tapasztalatom :/
2013. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
üdv a klubban ;) én általában azért nem tudom mert ha a közelemben van egy csaj aki tetszik zavarba kerülök és hirtelen azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány 20/f
2013. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos ez úgy van,hogy nem vagyok túl kedves a másikkal,és megbántom őt amikor együtt vagyunk.Nem direkt csinálom,nem tudom miért van ez:(
2013. ápr. 22. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk így ezzel, és nem feltétlenül a te hibád a dolog. Igazából nem ismerünk, nem tudjuk milyen helyzetekben és hogyan jön ez elő így nem igazán lehet tanácsot adni (legalábbis én nem tudok így). Lehet, hogy egyszerűen a humorod kicsit cinikus/szarkasztikus vagy nem tudom :D Ha van kedved róla beszélni akkor írj egy üzenetet aztán megpróbálok segíteni :D
2013. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!