Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal hogyan oldjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal hogyan oldjam meg hogy ne legyen vita a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Köztünk minden rendben van, csak ma össze zördültünk a pénz miatt.

Havi 120.000 ftot utal nekem haza, mert külföldön dolgozik.

Sajna a félretett pénzhez is hozzá kellett nyúlnom ma, és szóltam neki.


Minden fillérről elszámolok. Tudja is hogy mennyi kiadás van, de ma eléggé letorkolt a pénz miatt! Listát irok mit veszek stb.


Nem dolgozok, iskolába járok, közöltem is vele hogy jó, akkor elmegyek dolgozni.

De a férjem tiltakozott,mert akkor hogy beszélnénk. korábban is ez volt, azt mondta ne dolgozzak nincs rá szükség, de én még is elmentem hogy több legyen.

Sajnos ott kellett hagyjam, mert elvették a fixet és csak teljesítményes volt. Az pedig nem érte meg 4órában, és a suliban is rontottam.Mert érettségizek és fizetős ezért nem szeretném ha bukás lenne a vége. De a páromnak elszámoltam, tudja ő is hogy milyen kiadások vannak, de vagy elfelejti és leoszt. Pedig már le is írtam neki hogy tudjon róla.


2013. ápr. 24. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. kérdés, az milyen kapcsolat ahol minden fillérrel el kell számolnod??

2. Ő is elszámol neked??

2013. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem mi kerül 1 ember eltartásán havi 120 ezerbe?

Mért nem a szüleid tartanak el ha te magad nem tudod, mért nem vagy vele kint és levelezőn végzed a sulit még csak nem is a diplomáért mész hanem egy sima érettségiért.

Nevetséges hogy egy felnött ember ül a fenekén és havi 120 ezret csak úg megdobják és is minden fillérel elszámoltatnálak.

2013. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!