Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szüleim miért nevetnek ki?...

A szüleim miért nevetnek ki? mit tehetek velük?

Figyelt kérdés
Van rajtam kevés kis plusz kiló ezért kondiba szeretnék menni.Felhoztam itthon a témát de Anyu nevetne mondta h : úgy se tudnád megcsinálni és félbehagynád! Aput pedig nem érdekli az egész.. kidobott pénznek veszi azt a havi 3ezer fonrintot! Iszonyat megalázónak és rossznak éreztem h az arcomba nevetve mondták a saját szüleim h nem menne aztán olyan kifogásokat mondtak h messze van, felesleges de nem tagadják h fogynom kéne.A fizetés nem lenne gond.Nem értem miért ilyenek? Miért nem tudnak egyszerűen nemet mondani? 15/L

2012. nov. 5. 18:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Engem is kinevettek, pedig én pont, hogy vézna vagyok, és fiú létemre szeretnék valami izmot. Itt van az utcába a konditerem, de kinevettek...

14/F

2012. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
35%

Elárulom akkor a ti szüleitek a normális emberek közé tartoznak. Egy 15L / 14 éves fiú még fejlődésben van.


Kedves kérdező a te esetedben éppen a hormonháztartásod fejlődik ezért egyes embereknél előfordul az, hogy könnyen híznak, de ez kiküszöbölhető, hogyha odafigyelsz mit esszel. Ha nagyon kondizni akarsz akkor kezd először is egy laza futással, ezért nem kell 3000ft-ot fizetnie szüleidnek, ugyanakkor a zsírégetés is bekövetkezik. Egyúttal te magad is bizonyíthatsz szüleidnek, hogy mennyire kitartó is vagy, talán még a konditerembe is bele mennek. Viszont azt elárulom, ha például a legfontosabb táplálkozásnál reggelire töménytelen kenyeret hússal és sajtfélével esszel akkor értelmetlen az egész. Ha egészséges reggelit akarsz, amely hatással legyen a zsírokra melyek lerakódtak a szervezetedben, akkor egyél száraz húst ( vagyis csirke húst ) és töménytelen zöldséget.


Kerüld a csokit, chipset, a cukort/porcukort tartalmazó péksüteményeket és legfőképp az üdítőitalokat, teljesen mind1 hogyha azt írja, hogy nem tartalmaz cukrot, viszont tartalmazz aszpártánt akkor a zsirok ugyan olyan mennyiségben rakodnak le a szervezetedben.



Kedves 14F.


A te izomzatod is épp fejlődésben van, egyes konditerem gyakorlatok viszont megállíthatnak a fejlődésedben ami azt jelenti hogy akár hány centi is legyél most annyi maradsz. Általában jobb helyeken erre fel is hívják a figyelmedet, de van ahol nem ezért érdemes erről is tudni. Ne akarj 14 évesen túl izmos lenni, mert arra majd lehetőséged nyílik a későbbiekben ha addig ez nem változna. Bár erre mondják hogy a munka az nemesít.


Én 20 éves fiú vagyok, amikor 18 voltam már minden barátom, osztálytársam keményen borotválkozott és férfiasan nézett ki a borostás arcával amire aztán omladoztak a lányok. Nekem aligha most kezd el pelyhedzni ahogy mondani szokás és még mindig sokan néznek 15-16 évesnek. Hidd el nem vagy egyedül ezzel a problémával, de ne akarjatok túl hamar felnőni, mert ha rövid távon kellemes következménnyel találkoztok, hosszú távon csak is károtok lehet belőle.

2012. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
Kedves kérdező az előző hozzászólásban elfelejtettem megemlíteni, hogy ha valóban fogyni akarsz, akkor ne nagyon egyél 18:00 után mert mire a szervezeted megemészti az ételt, addigra te már lefeküdni készülsz vagy legalábbis semmilyen komoly fizikai munkát nem fogsz végezni, éppen ezért az így szervezetedbe jutó zsírok nem kerülnek felhasználásra.
2012. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)


2.nak üzenném hogy:

azt értem h kondi nélkül hogyan tudnék fogyni meg fejlődés stb. engem igazság szerint az zavar a legjobban h a képembe nevettek megaláztak és ledegradáltak ezért mert elhittem magamról h megcsinálhatom. Sose hagytam semmit félbe nem értem miért bizalmatlankodnak és miért nem tudtak volna ők is csak ennyi mondani h : Fejlődésben vagy, korai még a kondi!

2012. nov. 5. 18:46
 5/13 anonim válasza:

Sajnos a szüleid gondolkodását már nem tudom megfejteni, talán úgy gondolták ha ilyen lesz a reakciójuk akkor el felejted az egészet, és nem hozod fel újra a témát nekik.


Mint említettem, ha feltétlen mozogni akarsz akkor fuss, 1 hónap rendszeres intenzív futás után újra a szemük elé állhatsz, és mint 1 dicsőséges király említheted meg ismét a kondit ha feltétlen ragaszkodsz hozzá. Szerintem ha újra felhoznák a nem leszel kitartó dolgot, simán az arcukba példálózhatsz a futásban elért teljesítményeddel.

2012. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
50%
Nem kondiba kéne menni,hanem ne egyél 2 után szénhidrátot,járj el futni
2012. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A kondit nagyon ésszel kell csinálni. Én jól megjártam. Amikor elkezdtem dolgozni, hiányzott a testmozgás. Mert ugyebár az iskolában volt rendszeresen tesi óra. Kitaláltam, hogy milyen jó dolog is lesz a kondizás. Kb 6 hét után nem jöttek rám a farmar gatyáim. Izomban is sokat híztam. Munka után kb 6 óra felé értem a kondi terembe, utána este fél 8 körül értem haza, és akkor vacsiztam. És itt volt a gond. Na, gyorsan abba hagytam a kondizást és kipróbáltam a jógát. Na, az már sokkal jobb!!! Meg úsztam is. A futást utálom. Aztán a kedvencem a lovaglás lett!

A szüleidet én sem tudom megfejteni, de bevallom, lehet én is mosolyognék, ha a fiam a kondi teremmel állna elő. Valahogy nem az Ő világa. Lehet, hogy anyukád is "ismer" és ezért találta viccesnek, és ha mondjuk a jógát, pilatest, esetleg zumbát mondtad volna, akkor már nem nevetett volna ki.

2012. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

# 2


Aerob edzésre gondoltam, az nem gátolja a fejlődésem. Képbe vagyok, ugyanis szüleim szava ellenére itthon egyszerű dolgokat pl.:fekvő, futás stb. tehát amit akár tesin is csinálhatunk, ezek mind aerob edzések, amik legfeljebb nagyon kis mértékben gátolják a fejlkődést. Nem valami génkezelt mutáns akarok lenni. De értem mire gondolsz, és valahol végülis igazad van.

2012. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Egy hete már kiírtad ugyan ezt.
2012. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szüleidre nem tudok mit mondani.. :|

De a fogyásra van olcsó tippem..;)

Futás.. ha van a közeletekben füves / puha talajú terület fuss! nekem míg szabadott a térdemmel minden 2.nap mentem.. :)

Ha a futás nem bejövős napi 40perc intenzív sétától is bekövetkezik a zsírégetés..

Nem 1hét alatt fogyjál 10 kg-ot módszerek, de 100% hogy hatásosak és tartósak.. ;)

14/l

2012. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!