Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időtöltési tippeket tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balu86MH kérdése:

Időtöltési tippeket tudnátok mondani a bnőmmel?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat keresek, ami NEM TESTI/SZEXUÁLIS JELLEGŰ!!! de jó időtöltés lehet egy fiatal párnak. A barátnőm nem nagyon szeret játszani se társas se kártya se semmilyen játékokat és kezdek kifogyni az ötletekből... Ilyen alapok h filmezés, beszélgetés, sétálás megvannak, szóval ha van aki tud plusz tippeket adni az bátran írjon.

2013. ápr. 25. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de ez ilyen gond, mi a fene lesz később

ha ennyire nem megy, akkor az egyikőtök bújjon jól el, a másik megkeresi, de komolyan jót röhögtem ezen N

2013. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igen, a közös főzés utólag jutott eszembe, oda írhattam volna, hogy szokott lenni az is, bár idén még csak 1-2x volt, szóval jó is h említetted! :)
2013. ápr. 25. 23:47
 13/15 A kérdező kommentje:

23:45-ösek a közös futást most tervezzük bevezetni, a tollas jó ötlet, köszi :)

Am 3 éve vagyunk együtt. Lehet félreérthetően fogalmaztam, nem unatkozunk egymás mellett, csak hátha van aki ír olyan ötletet, hogy csettintek egyet, hogy tényleg még ilyen sem volt és erre nem is gondoltam :D

2013. ápr. 25. 23:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Itt a jó idő, menjetek el kirándulni, esetleg egy piknik a szabadban, vagy ilyesmi. Engem a barátom nemrég meglepett ilyennel, mire felébredtem reggel, ő már összekészített minden reggelihez valót egy hátizsákba, plusz tett oda pokrócot és mielőtt magamhoz tértem volna (amíg nem iszok egy bögre kávét, addig sajna nem tudok felébredni xD) már lent is voltunk a Duna partján. :D

Nagyon hangulatos és romantikus volt, és tényleg jól is esett a friss levegőn reggelizni. :)

2013. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Grillezés is jó ilyenkor.Kirándulás is tényleg.
2013. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!