Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mit tehetek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a párommal (én 27, ő 35), és időnként előjön ugyanaz a probléma, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, de a legrosszabb, hogy ő sem, pedig (szerintem) igazából neki kellene. Azt mondja, szeret, és érzem és tudom is, mégsem nagyon töri magát, hogy találkozzon velem. Minden nap beszélünk telefonon, de mostanában csak hétvégente találkozunk. Én hétköznap, munka után is szeretnék vele lenni, beülni valahova vagy csak sétálni, összebújni, de soha nem ér rá vagy nincs kedve, mert fáradt és inkább hazamegy. Nálunk sem szívesen van, mert igazából sehol sincs szívesen, csak a saját lakásában, és akárhol vagyunk, néhány óra után érzem, hogy legszívesebben már menne haza, a saját kis otthonába. Kicsit olyan, mintha nem is kellenék neki, ugyanakkor sokszor épp az ellenkezőjét mondja és teszi, és tervezi velem a közös jövőt. Beszéltem már vele erről, és azt mondta, ő is érzi, hogy valami nem úgy működik benne, ahogy kellene, és zavarja is, amiért nem lángol irántam úgy, ahogy az ennyi idő után „elvárható” lenne, de nem tudja, mi és miért nem működik, nem tudja, mi az oka a viselkedésének. Én meg ezzel most mit kezdjek? Mit tegyek, mit tehetek ebben a helyzetben?
2013. ápr. 26. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Te nem mehetnél hozzá?

Mert,akkor otthon lenne és veled is.

2013. ápr. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mehetnék, és amíg nem volt munkám (a kapcsolatunk kb. első 6 hónapjában), mentem is. De mióta van, azóta nem tudok menni, mert minden, ami szükséges a munkámhoz, itthon van. Igazából azt hittem, amikor így alakult, hogy ő ezt majd megérti és majd ő jön hozzánk többet, de azt mondta, hétköznap nem jön, mert itt aludni nem akar (még sose aludt itt), de éjjel hazabumlizni se, mert akkor mikor alszik. Kicsit csalódott is voltam/vagyok, hogy ezt a kis áldozatot sem vállalja értem, ugyanakkor meg is értem, hogy nem akar kialvatlanul menni dolgozni.
2013. ápr. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!