Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom megcsókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom megcsókolt mikor egyik este buliból mentünk haza! Mit csináljak? /meleg téma/

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy az egyik haverom felvetette, hogy menjünk el iszogatni mert már nagyon régen voltunk!

Azaz igazság, hogy nagyon jót buliztunk és nagyon-nagyon leittam magam és nem igazán tudtam megállni a lábamon viszont még mielőtt valaki megkérdezné mégis mindenre emlékszek hogy hogyan azt nem tudom de nem is ez a lényeg hanem hogy mivel együtt lakunk a barátommal így ő támogatott egész úton és mikor haza értünk levette a pulcsim meg a cipőm és elkísért az ágyig és elment vagy a konyhába vagy a fürdőbe és hozott egy pohár vizet!Utána valamikor bealudtam és olyan hajnali három lehetett mikor felkeltem megpróbáltam felállni de a padlón koppantam és ezt ő meghallotta mivel az ő szobája pont az enyém mellett van így átjött és segített felkelni és utána már ottmaradt mellettem végig és mikor megint megpróbáltam felkelni éppen felültem és ő megcsókolt és azt mondta hogy feküdjek vissza én meg a döbbenettől nem is tudtam hol vagyok hirtelen!Majd megint elaludtam és délután mikor felébredtem megláttam hogy még mindig ott ül és engem néz és megkérdezte hogy milyen volt a nyugtatója amivel visszafektetett én meg tettettem a hülyét, mint aki nem emlékszik semmire de nem hiszem hogy bevette!Most mi legyen? Kérlek adjatok tanácsokat!!!!! *.*


2013. ápr. 26. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem beszéld meg vele, mond el neki, hogy attól hogy meleg vagy bisex még ugyanúgy a barátja maradsz, de te nem akarsz tőle többet. Vagy ha akarsz többet akkor azt mond meg :)
2013. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kösz megpróbálom de amint felhozom a témát mintha zavarba jönne és elmegy de azért még egy-két próbálkozást megér!:)
2013. ápr. 29. 18:21
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Egyre jobban érdekel a barátod. Szívesen elbeszélgetnék vele erről. :)

9-es L

2013. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Sikerült beszélni vele? Hogy alakult?
2013. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen beszéltünk!Mikor hazajött azt mondta hogy most már felkészült ezért beszéljük meg a történteket, leültünk vacsorázni és akkor neki álltunk átvenni mindent az elejéről.Ezért elkezdte mondani és arra jutott hogy tetszem neki, de hogy ezt pont akkor mondta amikor ittam és félrenyeltem, ő odarohant és ott térdelt elöttem és amikor felnéztem ilyen aggódó kiskutya szemekkel nézett rám és megcsókolt ezúttal nyelvessen!Én alig bírtam bármit is reagálni de még mielött magamhoz térhettem volna felemelt mint valami hercegnőt és a szobályába vitt itt meg ugye történt ami történt, az elején még ellenkeztem / egy kicsit/ utána meg már csak sodort az ár, és most végeztem a tusolással és tökre kába vagyok, ő még alszik vagyis aludt épp most kelt föl!Na én megyek ha új infó lesz akkor küldök komit!És szerintetek most mit csináljak?
2013. máj. 2. 22:48
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet igaz. *.* Ezek után, minimum járás. :D Remélem, összejön.
2013. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem fake, ilyen nincs, de ha mégis akkor bocsi, és várom a folytatást :D
2013. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát most úgymond járunk!!!
2013. máj. 3. 09:08
 19/22 anonim válasza:
86%
Hallod, neked nagyon jó a fantáziád!!! De élvezem a sztorit, majd oszd meg a további "fejleményeket" is légyszi. :) Am meg tippem szerint te igazából lány vagy és nagyon unatkozol, de ha mégdem, akkor ezer bocs. :D
2013. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány de fiú létemre tudok hisztizni ezt elismerem!!! :)
2013. máj. 12. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!