Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom megcsókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom megcsókolt mikor egyik este buliból mentünk haza! Mit csináljak? /meleg téma/

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy az egyik haverom felvetette, hogy menjünk el iszogatni mert már nagyon régen voltunk!

Azaz igazság, hogy nagyon jót buliztunk és nagyon-nagyon leittam magam és nem igazán tudtam megállni a lábamon viszont még mielőtt valaki megkérdezné mégis mindenre emlékszek hogy hogyan azt nem tudom de nem is ez a lényeg hanem hogy mivel együtt lakunk a barátommal így ő támogatott egész úton és mikor haza értünk levette a pulcsim meg a cipőm és elkísért az ágyig és elment vagy a konyhába vagy a fürdőbe és hozott egy pohár vizet!Utána valamikor bealudtam és olyan hajnali három lehetett mikor felkeltem megpróbáltam felállni de a padlón koppantam és ezt ő meghallotta mivel az ő szobája pont az enyém mellett van így átjött és segített felkelni és utána már ottmaradt mellettem végig és mikor megint megpróbáltam felkelni éppen felültem és ő megcsókolt és azt mondta hogy feküdjek vissza én meg a döbbenettől nem is tudtam hol vagyok hirtelen!Majd megint elaludtam és délután mikor felébredtem megláttam hogy még mindig ott ül és engem néz és megkérdezte hogy milyen volt a nyugtatója amivel visszafektetett én meg tettettem a hülyét, mint aki nem emlékszik semmire de nem hiszem hogy bevette!Most mi legyen? Kérlek adjatok tanácsokat!!!!! *.*


2013. ápr. 26. 19:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok? :)
2013. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
91%
Mazlistak, vagytok, vazze!!!
2013. nov. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!