Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok!? Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Titeket zavar ha egy fiúnak hosszú haja van? (min. Vállig érő)

Figyelt kérdés

15 ev koruli lanyok valaszat varom, de irhatnak masok is.:)

Mennyire zavar titeket ha egy fiunak hosszu a haja? Ha zavar, miert? Ha nem, miert?

15/F :)



2013. ápr. 27. 06:03
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Ha gondoljátok írhattok privátban is :D

2013. júl. 19. 13:01
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem max. a vállig erő tetszik, mert, ha annál hosszab szerintem nőies. Mondjuk én azokért a fiùkért vagyok oda akiknek ,ilyen keszekusza hajuk van...:) De persze lehet hogy neked jól áll:)
2013. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Nem zavar, inkább rohadtul tetszik. :D
2013. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a hosszú hajú fiúk, de ez nagy mértékben összefügg a rocker stílussal. Egy szóval: lapocka alá érő haj, fekete, hosszú bőrkabát (persze nem ilyen dögmelegben), fekezete acél betétes bakancs és tuti hogy megnézem az illető arcát is...
2013. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Nem tudom, olyan nem férfias. Mondjuk én a nagyon rövidet se szeretem, az ilyen pár mm-eset. Bár volt már hosszúhajú szerelmem, aki utána tüsire vágatta a haját.:) 18L
2013. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Közbe elfelejtettem írni hogy már 16 vagyok :)
2013. dec. 1. 17:25
 27/35 anonim válasza:
Én kifejezetten imádom a hosszú hajú pasikat sztem nagyon jól áll, de persze csak ha ápolt én is rocker típus vagyok úgyhogy ha szembe jön velem egy hosszú hajú pali azért nem mindig veszem le róla a szemem és amióta eszemet tudom a hosszúhajúak jönnek be ;) szóval növeszd csaaak!!!!!! jól áll majd ha megnől! :D
2014. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Régi kérdés tudom de le kell írnom, hogy a hosszú haj NAGYON SZEXI!!!!!!!!!
2016. ápr. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Azt mondtad barki valaszolhat;-))))) 60 eves vagyok a ferjem az iden lesz 60 . hosszu haja van es lofarokba van fogva. Egyszeruen imadom es mindig is hosszu haja volt. mar 40 evvel ezelott is amikor megismertem csak akkor meg nem fogta ossze. na most en aztan kulonc vagyok gondolom...
2016. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Én utálom a hosszú hajat fiúkon, szóval zavarna, sose jönnék össze olyannal. De nekem is rövid hajam van és imádom.

18/L

2017. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!