Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok!? Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Titeket zavar ha egy fiúnak hosszú haja van? (min. Vállig érő)

Figyelt kérdés

15 ev koruli lanyok valaszat varom, de irhatnak masok is.:)

Mennyire zavar titeket ha egy fiunak hosszu a haja? Ha zavar, miert? Ha nem, miert?

15/F :)



2013. ápr. 27. 06:03
1 2 3 4
 11/35 marmelade válasza:
67%
szerintem nem feltétlenül zavaró... van aki kifejezetten szexi vállig érő hajjal (persze csak ha ápolt)egy 14-15 éves lány:)
2013. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
(fiu vok) Az osztálytársamnak régen hosszú haja volt és amikor megláttam a fényképet azt hittem lány.
2013. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :-D

De jott egy kerdes is: nekem a fulem mellett vallig ero, hatul kicsit hosszabb, elol pedig rovidebb, a tovenel hullamos, a vegen begondorodik :-D nyarra ugy akarom levagatni, hogy egyforma hosszu legyen mindenhol, es akkor tiszta Matyas kiraly leszek :-D

2013. ápr. 28. 08:27
 14/35 A kérdező kommentje:
Ja es sotetbarna szinu :-D
2013. ápr. 28. 09:43
 15/35 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom miért, sokáig azt hittem nem zavar, aztán rájöttem h nem is zudok pasiként nézni egy fiúra, ha hosszű a haja... Volt oszt.társamnak vopt olyan.. Vállig érő... Undorító volt, nem ápolta... A másik mikor kontyba vagy lenti copfba rakják... Pfúj... Az lányos... Én se hordok tüsi halyat, a pasi se hordjon hosszút... Ettől független neked lehet h jól áll, de nekem nem jön be.

14/l

2013. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Frigg ***** válasza:
82%

Nekem, amióta az eszemet tudom, mindig a hosszú hajú pasik jöttek be. Minél hosszabb a haja, annál jobb :) Persze csak ha tényleg ápolt és szép :) Érdekes, mennyire megoszlanak a vélemények, számomra például pont ettől (is) férfias. A rövid haj, főleg a tüsis, vagy kopasz, egyáltalán nem tetszik. Dehát ízlések és pofonok :)


23/N

2013. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 CoortezFan válasza:
100%

én mondom, a hosszú hajú pasik a leghelyesebbek. ha meglátok egy hosszú hajú fiút, alig tudom levenni róla a szemem :D gondolom, azért mert nagy anime fan vagyok, ahol szinte minden fiúnak hosszú haja van.. XD ^^" szóval szerintem kifejezetten szexi :D

18 / L :))

2013. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi tud lenni, ha jól áll az illetőnek. Nekem tetszik.

20/L

2013. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúkon nagyon jó ha hosszú haja van.Nekem bejön:)

15/l

2013. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Jaj, én máris imádlak. ._.
2013. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!