Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne megváltoztatni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne megváltoztatni ezt a helyzetet? Gyűlölöm, h ilyen lettem. 19/L

Figyelt kérdés

Általában nekem olyan pasijaim voltak, akik kemények voltak, imádtak rajtam uralkodni, de én őket mindig féken tudtam tartani. És persze nagyon izgalmas volt mellettük az életem.. Mellettük mindig történt valami. Szerettem őket, mert tudtam h a lelkük mélyén ők is imádnak engem, csak a legtöbbször nem mutatják ki. Aztán egy éve rátaláltam egy olyan srácra, aki mindennél jobban szeretett, konkrétan bálványozott engem (tudtommal a mai napig szeret), de ő tipikusan az a srác volt aki minden érzelmét kimutatta, és ő mindenáron azon volt h a tudtomra adja h szeret engem. De ő nekem annyira jó volt, hogy féltem, hogy csak bántani fogom, mivel én már hozzászoktam az érzéketlen emberekhez, és valamilyen szinten engem is azzá tettek. De én nem akarok ilyen lenni. Vissza akarom kapni azt az énemet, aki régen voltam. És persze szakítottam vele. Aztán most egy hete szakítottam a barátommal, mert egyszerűen az érzékeny srác után már nem volt elég az h van egy érzéketlen srác aki szeret velem szexelni és ha én mondom neki h szeretem annyit mond rá h aha, értem.. És nem tudom kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy igenis még vissza tudnám szerezni azt az érzékeny srácot.

Szerintetek mit csináljak? Fogadjam el, h ilyen lettem és maradjak nyugton, vagy próbáljam meg újrakezdeni azzal a sráccal?


2013. ápr. 27. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg helyrehozni a dolgokat az érzékeny sráccal, mond el neki ezt az egészet, hogy azért szakítottál mert szerinted nem lennél elég jó neki. Szerintem megért majd és ad egy új esélyt. Egy kalappal, szorítok, aztán majd írd meg, hogy mi lett. :)
2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Fuss még egy kört, hátha van még nála esélyed :)
2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem látok komoly esélyt a kapcsolatra. Oké, becsülendő, hogy beismered a hibádat... de te is tudod, hogy a "túl jó vagy hozzám" szövegek általában kamuk. Nem azt mondom, hogy hazudsz, hanem hogy a srác szinte biztosan magában keresi most a hibát. Azzal, hogy így váltál el tőle, kvázi többet ártottál neki, mintha nála maradtál volna.


Egy tanácsot hadd adjak, ha a SOK pedálozás után végül is összejöttök: egymáson alakítgatni ér, bárki bármit mond. Hagyd, hogy leépítse rólad ezt a páncélt.

2013. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki azt amit itt, de ne a tól jó vagy nekem szöveget erőltesd mert arra a többség rávágja, hogy kamu. Hanem az érzéseidet. Aztán hagyd, hogy ő döntse el mit akar. De ne akaszkodj rá ha nemet mond. Bár őszintén szólva én is elég kevés esélyt látok a sikerre.
2013. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!