Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit választanátok, párkapcspolat szex nélkül, vagy bizonytalan párkapcsolat eszméletlen szexxel?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 17 éves csaj vagyok még,van egy 21 éves barátom, aki ellát engem mindennel anyagilag, szeret, imád engem, elvisz nyaralni mindenhová.. már 3 éve vagyok együtt vele, de beleszerettem a barátjába, aki szintén jóképű, abszolut más jellem mint a barátom, nem olyan kedves velem, hanem tapló, kifejezetten arrogáns, piszkálódó és bunkó, de nem tudom valamiért mégis odavagyok érte, lehet h én vagyok a hibás :((((, de mit tehetnék?
2013. ápr. 28. 02:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Problem?


[link]

2013. ápr. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11. a kép nem található *taps*
2013. ápr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
így sajnos még rosszabb
2013. ápr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Valami gubanc van:


[link]

2013. ápr. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
tesem vagy valami swag
2013. ápr. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha muszáj lenne e kettő közül választani, akkor a 2. De szerencsére nem az. :)


Viszont az általad elvázolt két konkrét szitu közül számomra elviselhetetlen lenne mindkettő.

1. Nem bírom az olyan férfiakat, akik az anyagiakkal akarnak hódítani. Soha nem hagynám, hogy ellásson egy pasi, pláne, ha nem is szeretem. Nem is tudom hogy képzeled, hogy együtt vagy vele. Az ilyenek miatt van rossz megítélése sokszor kb. az egész női nemnek.

2. Olyan pasi sem kellene nekem, aki tapló. Volt már olyannal dolgom, és amint kiderült, hogy milyen mérgezett lelkű bunkó, hamarosan lapátra is lett téve.


Léteznek férfiak, akik a kettő között vannak. Akik eredetiek, intelligensek, különlegesek, humorosak, nem papucs gyengusok, hanem határozott jelleműek, de ugyanakkor nem taplók, ismerik a tisztelet fogalmát, és emellett szexuálisan is vonzóak. Közülük érdemes választani, nem pedig olyanokkal szenvelegni, akikről írtál. De majd megtanítja neked az élet, hiszen még nagyon fiatal vagy. :)

2013. ápr. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges a kérdés. Úgyis a gyökeret választod, mint a többi válaszadó csaj. Aztán 10 év múlva jön a kérdés,hogy "jájverazurammicsinájjak?".
2013. ápr. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

Ja, és az eszméletlen szexet miből sejted? Felpróbáltad már a bunkót is, vagy tényleg csak jobban domborodik a gatyája?

Látjátok, ezért nem érdemlitek meg, hogy szeressen benneteket valaki.

2013. ápr. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!