Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit választanátok, párkapcspolat szex nélkül, vagy bizonytalan párkapcsolat eszméletlen szexxel?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 17 éves csaj vagyok még,van egy 21 éves barátom, aki ellát engem mindennel anyagilag, szeret, imád engem, elvisz nyaralni mindenhová.. már 3 éve vagyok együtt vele, de beleszerettem a barátjába, aki szintén jóképű, abszolut más jellem mint a barátom, nem olyan kedves velem, hanem tapló, kifejezetten arrogáns, piszkálódó és bunkó, de nem tudom valamiért mégis odavagyok érte, lehet h én vagyok a hibás :((((, de mit tehetnék?
2013. ápr. 28. 02:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én csupán annyit mondok, h egy újabb r.banc van születőben...
2013. ápr. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

De honnan tudod, hogy eszméletlen a szex? Le is feküdtél a barátjával? Vagy csak úgy gondolod?


Látod ez a baj a nőkkel. Nekik az is eszméletlen szex, ha csak bedugják nekik, mert annyira igénytelenek sokan. Mint te.

2013. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17 évesen itt tartasz, ennél később már csak rosszabb lesz... de te tudod, ahogy érzed. Ha lecseréled a barátodat aki szeret, egy ilyenre, biztos lehetsz benne, hogy pofára fogsz esni, kislány. De szerelmet ne erőltess.
2013. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést véletlenül nem te írtad ki?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Látjátok, ezért nem érdemlitek meg, hogy szeressen benneteket valaki."


Te meg azért, mert többesszámban beszélsz.


"Látod ez a baj a nőkkel. Nekik az is eszméletlen szex, ha csak bedugják nekik, mert annyira igénytelenek sokan. Mint te."


Még mindig a kérdezőről van szó, nem az egész női nemről.


"Ha lecseréled a barátodat aki szeret, egy ilyenre, biztos lehetsz benne, hogy pofára fogsz esni, kislány."


Ki a francot érdekel, hogy a barátja szereti ha nyilvánvalóan nem tudja viszonozni? Egyikkel sem kellene együtt lennie. Véleményem szerint egy gerinces, tisztessé és nincs vele, ha nem szereti. Ezért röhejes, hogy az a barátja mellett "kampányol" valaki.

2013. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
de... de.. miért nincs szex a barátoddal??
2013. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
miért bunkóság ez? csak fáj nektek, lányok az igazság, ugye? ugye?
2013. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 David82 ***** válasza:

Azt mondják, ha cseszegetsz egy csajt, akkor valahogy jobban fog vonzódni hozzád. Ezt én sem értem, miért van, de ez igaz. Elvileg a 2. típusú ember férfiasabb a nők szemében, mert nem akar megfelelni a nőnek. Érted, ez női logika, bár semmi értelme nincs.

Nők gondolkodásában ne is keressünk logikát, mert olyan, mint egy evolúciós Rükverc.

2013. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!