Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek nem létezik párja a világban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 09:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez csak nálad egy pillanatnyi álláspont, ez hidd el egyszer változni fog. Ki tudja lehet hogy holnap megtalálod életed szerelmét. Nem tudhatod mit hozz a jövő.:)

17f

2013. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én eddig ötször hittem, hogy megtaláltam életem szerelmét, akivel le tudnám élni az életem. Jelenleg egyedül vagyok. Szóval...
2013. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ha 25 évig egyetlen nővel se volt dolgom, valahogy kétlem, hogy ez a későbbiek során változna. :S
2013. ápr. 28. 10:08
 14/20 anonim ***** válasza:
Te fiatal vagy, szóval van, csak max rossz helyen keresgélsz N
2013. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2013. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25 évesen nem volt senkid, akkor a hiba a Te készülékedben van. Vagy túl visszafogott, szégyenlős vagy, tüskés, nehezen megközelíthető.. stb. vagy fizikai oka van. Rossz az ízlésed, rosszul öltözöl, nem vagy elég ápolt, rossz szagod van. Esetleg olyan lányok közt válogatsz, ami nem a te kategóriád (én sem vágyom Brad Pittre!:D ) Bármelyik, ezen sürgősen változtatnod kell, mert egyedül maradsz.
2013. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
sajnos van kerdezo.ez nagyon szep, hogy elobb utobb biztosan, es villamcsapaskent ott terem elotted az illeto, te meg csak kapkodod a fejed , hogy hogy eltel idaig nelkule es most milyen nagyon-nagyon boldog vagy.ilyen nincs! max filmekbe, konyvekbe.ez a mai kor meg kifejezetten maganyos embereket szul, parba vagy par nelkul , de mindenki maganyos!
2013. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Van. Én vagyok az.



10:42


Ez egy nagy baromság. De ámítsd csak vele magadat nyugodtan. Majd 60 évesen felébredsz hogy nincs és soha nem is volt igazad

2013. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előző: Lehet, hogy neked könnyebb okolni a sorsot, meg mindenki mást, mert riasztó lenne a felismerés, hogy ha nem találsz magadnak párt, akkor a hiba benned van. Néha érdemes magunkba nézni, vagy a tükörbe, és elgondolkodni, hogy ki vagyok és mit is akarok.. Én most is boldog párkapcsolatban élek, abban fogok 60 évesen is, hidd el.. mert a nyavalygókkal ellentétben van önkritikám...
2013. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13:11


nekem is van önkritikám, és évekkel ezelőtt rájöttem hogy a párkeresés nem rajtam múlik, mert érdekes módon mindig a másik fél szívódik fel szó nélkül... Ő tartja unalmasnak az én életemet, de számomra nem unalmas. Ízlések és pofonok. Csak azért ne leszek partyarc, és nem fogok színészkedni hogy legyen valakim. Nem okolok én senkit, sem magamat, se a sorsot, se a nőket. Ez van, ezt kell szeretni. Én maximálisan megbékéltem azzal amit az élettől eddig kaptam, ha ebben nem szerepel barátnő meg szerelem, akkor nem fogok ezért könnyeket hullajtani. De az a sablon sz@r dumát hogy "mindig magunkban van a hiba" hagyjuk már, mert ez nincs így.

2013. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!