Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek hogy tudják pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogy tudják pár havonta váltogatni a párjukat?

Figyelt kérdés
itt mindkét félre gondolok, de főleg nőkre... miért van az, hogy huszonéves korukban összejönnek sok mindenkivel, és mindegyikkel le is fekszenek... úgy váltogatják a partnerüket mint a bugyijaikat/alsógatyáikat. De főleg a nőknél, hogy ennyien átmentek már rajtuk. Ez még egy dolog, de azt is vallják, hogy milyen szerelmesek, én nem értem, ilyen gyakran, meg hamar hogy lehet túllépni egy(több) szerelmen?

2013. ápr. 28. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mondom ezt ha olyan tulajdonság/szokása van a másiknak amin egyszerűen nem hajlandó vagy nem tud változtatni, a másik pedig egyáltalán nem tudja ezt elfogadni, tolerálni. Ez folyamatosan ugyanazokat a problémákat szüli, ha tudom azt hogy én ezt a tulajdonságot egyszerűen nem tudom elviselni (mert szomorúvá, kiábrándulttá,dühössé) tesz, és nincs kompromisszum, akkor minek készítsük ki egymást?? még jobban? az ember belefárad.
2013. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"ki kell nekik is élniük magukat. Elsősorban emberek vagyunk."


Te egyáltalán nem érzed az ellentmondást?

2013. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem érzek ellentmondást :) minden embernek ki kell élnie magát nemtől függetlenül. tehát ha a fiú lefekszik 100 csajjal, a lányok is lefeküdhetnek 100 pasival. semmivel sem elítélendőbb. sőt, semennyire.
2013. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És az szerinted úgy jó, hogy kiélik magukat 20 évesen, és onnan 60 év üres életük lesz? Mert akkor te elég sz.arul látod a dolgokat.
2013. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!