Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "visszalépéssel", újra randizg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"visszalépéssel", újra randizgatással, szerintetek helyrehozható amit elrontottunk?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Sajnos ez a fél év elég viszályosan telt, sok veszekedéssel. Mindketten sokmindent elrontottunk, ami a másiknak fájt, illetve ami a kapcsolatunk kárára ment. Mindkettőnkben lejjebb verték a tüzet az újab és újabb problémák. Így most fél év után szakítás helyett úgy döntöttünk, hogy "vissza megyünk" a kapcsolat elejére, újra kezdünk randizgatni, nem alszunk együtt, nem töltjük együtt a hétvégéket, hanem csak heti 3-4-5 alkalommal találkozunk, ahogy az időnk engedi. És amíg így telnek a hetek, szépen fokozatosan rendbe hozzuk amit elrontottunk, illetve megadjuk az esélyét, hogy visszajöjjön az a tűz, ami volt. Szeretjük egymást, és mindkettőnk inkább rendbe akarja hozni, mint eldobni a kapcsolatot.

Mi a véleményetek vagy tapasztalatotok erről?

19, 20 évesek vagyunk.


2013. ápr. 30. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem vált be, nem tudtuk megállni, hogy ne legyünk együtt minél többször, és azt ne használjuk ki. Előbb utóbb pedig mindig voltak újabb dolgok amin sajnos lehetett veszekedni. 3 hónapja végleg szakítottam vele, és nem bántam meg. De nektek ennek ellenére sok sikert kívánok, és szerintem elsőre megér egy próbát!

18/l

2013. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, hogy másoknál működött-e, majd kiderül, hogy nálatok bejön-e. Én szurkolok.
2013. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem túl jó ha már fél év után rendbe kell hozni a kapcsolatot. Mi 2 év után éreztük ezt.

Megpróbálhatjátok, de van amikor az segit ha megbeszélitek a dolgokat és próbáltok változtatni. Valószinüleg nem vagytok elég türelmesek és megértöek egymással,ez a legnagyobb veszekedés forrás.

2013. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi helyrehoztuk az exemmel, amit elrontottunk, de bár ne tettük volna. Utána újra előjöttek ugyanazok a problémák, csak durvábban.
2013. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!