Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napra elmegy a szerelmem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napra elmegy a szerelmem a legjobb barátnőmmel. Ezt hogy gondolja?

Figyelt kérdés
A szerelmem és a legjobb barátnőm 5 napra elmennek egy fesztiválra, ahová tudják nagyon jól, hogy nem tudok elmenni, mert dolgozom. És ezt többször mondtam is nekik. A barátom a barátnőméknél fog aludni. Ez mégis milyen dolog? Egyébként is keveset tudunk csak találkozni, sosem aludtunk még együtt 2 egymás utáni éjszakát, nemhogy ötöt. Több időt fog eltölteni egyhuzamban a legjobb barátnőmmel, mint velem. Ez nagyon bánt. Egészen addig be sem iktatott a nyári programjába, amíg szóba nem hoztam, hogy amit csinálni fog mind szép és jó, de hol vagyok én. Én lemondtam miatta egy 3 hónapos külföldi munkát, mert nem tartottam tisztességesnek, hogy egy férfi munkatársammal "kiruccanjak" külföldre a barátom nélkül. Nem csak ez a probléma. Nekem sosem mondja, hogy csinos vagyok, a barátnőmnek többször is. Pedig még csak nem is olyan csinos vagy szép. Vele valahogy jobban megvan. Sosem kapnak össze, pedig barátok és szoktak találkozni( a barátom közös barátunk volt, csak aztán szerelmesek lettünk:)). Ha a barátnőm is a társaságban van, én mintha ott sem lennék. Már beszéltem ezekről a párommal de azt mondta, hogy jajj, ne legyek már csacsi, csak barátok. De az óta sem változott semmi. Én pedig egyre mélyebbre sodródok a kétségek közt. Nem tudom mi tévő legyek. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. ápr. 30. 20:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

És? Ha nem kellesz neki a bnőd miatt akkor úgy is mind1 -.-

Ha ezen az elven haladsz, akkor már rég semmi értelme....

2013. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
..és? A leírás alapján ez a gondolat nem két perc alatt fogalmazódott meg benned, ez hiányozna? Hogy szarul érzed magad, és azt látod, hogy távolról sem becsül meg annyira, mint amennyire szerinted kellene? Nem kötelező együtt lenni senkivel, egy rossz kapcsolatban benne lenni meg sokkal rosszabb, mint egyedül. Pláne hosszú távon.
2013. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem várna rád? Hát ha szakítotok, akkor nincs is értelme újra összejönni. Nem értem az egészet. De az biztos, hogy ha az én párom elutazna bármilyen nővel, akkor részemről az szakítást jelentene.
2013. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9es egyet értek. Nekem is van fiú barátom,igenis létezik. A páromat később ismertem meg,de szerencsére elfogadja a barátomat,bírják is egymást. Mondjuk én nem mennék el vele kettesben több napra sehova. Azért az már nem fér bele. Vannak határok.
2013. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Pretty_Fighter ***** válasza:

Gondolom ha egy fiú barátjával töltené a napokat nem lenne gond...Nem értem miért nem lehet elfogadni,hogy valakik között van fiú-lány barátság...

Nekem is a legjobb barátom egy fiú,évek óta és kb testvérként tekintünk egymásra.Ugyanúgy,mint nálatok,egy barátnőm jár vele.És b*szottul zavar,hogy gyanúsítgat meg kombinál...Ezer alkalmunk lett volna bármit csinálni,sokszor aludtunk is együtt,és soha még a közelében sem voltunk annak,hogy akár csókolózzunk is.Szerintem a barátság sokkal fontosabb,mint egy kapcsolat.És nagyon jól mondod,nem szakíthatsz szét két barátot.Hiába fiú és lány.Barátság.

Másrészt szerinted miért jár veled? Simán korábban is vagy bármikor összejöhetett volna a barátnőddel.

Azt nem tudom,de gondolom veled alapjáraton többet találkozik,így ha 3asban vagytok,akkor érthetőbb hogy inkább vele foglalkozik többet.

2013. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne vergődjél,te választottad azt a pasit nem mi.Szagold azt amit letéptél.Visít róluk hogy mekkorákat fognak ott dugni
2013. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#15: megkérdezhetem, hogy volt-e már kapcsolatod? Mármint rendes, érzelmes, nem olyan, ahol a testiség dominált. Az utolsó mondatod mindent elmondott, vagy gyerek vagy még, vagy csak megrekedtél azon a szinten..


Fiú lány barátság addig van, amíg az egyik nem akar többet, viszont két egészséges férfi, illetve nő biztos, hogy egy idő után többet akar ennél - te nem? Teljesen elképzelhetőnek tartom - ő sem? Kizárt. Valamelyikőtökben biztos, hogy felmerül a gondolat, feltéve, hogy nem a saját nemetekhez vonzódtok. Vagy ha nagyon visszataszítónak találjátok a másikat.


A bizalomnak meg ehhez nem sok köze van, teljesen természetes, hogy nem tetszik, ha a párod valaki más körül legyeskedik.

2013. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Pretty_Fighter ***** válasza:

Igen,volt.Gondolom azt akarod kihozni belőle,hogy én mit szóltam volna ilyen esetben.Természetesen féltékeny lettem volna,de mivel nekem is van fiú barátom és tudom,hogy ez milyen,ezért megértettem volna.

Igazad van,gyerek vagyok még,ettől még nem hiszem,hogy nem lehet helytálló,amit mondok. Egyszerűen csak azon az elven vagyok,hogy egy kapcsolatnál sokkal fontosabb egy barátság.És ezt nem csak én gondolom így,a gyerek fejemmel.A 70 éves keresztapum is azt mondogatta,hogy a legjobb barátnak egy ellenkező nemű személynek kell lenni.És ő azért már tudhat valamit.

De gondolom,te az élettapasztalatoddal,érettségeddel biztosan állíthatod ezeket,hogy soha nem lehet férfi-nő között barátság(max egy ideig?),hisz gondolom ismered az összes létező esetet,és hogy mit érezhetnek a másik iránt.

2013. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Hát mi nem ismerjük őket nem tudhatyuk mienek.Ha te legalább az egyikükben feltétel nélkül bízol akkor nincs miért agódni.Viszont ha nem bízol benükk akor nem is értem hogy járhatsz olyannal akiben nem bízol...
2013. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább csak te lettél szerelmes. Ráadásul dobtad a pasid egy másik miatt, majd közös megegyezéssel újra összejöttél vele.

Szerinted milyen az a kapcsolat, ahol közös megegyezéssel jönnek össze? Ráadásul újra? Megaláztad a szakítással, most ő a fizető vendég.


Ha velem azért szakítana a barátnőm, mert ki akar próbálni egy másik pasit, majd vissza akar jönni, akkor ha jó kedvemben vagyok, újra összejövök vele, majd megalázom. Ha rossz passzban, akkor elküldöm a francba.

2013. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!