Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napra elmegy a szerelmem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napra elmegy a szerelmem a legjobb barátnőmmel. Ezt hogy gondolja?

Figyelt kérdés
A szerelmem és a legjobb barátnőm 5 napra elmennek egy fesztiválra, ahová tudják nagyon jól, hogy nem tudok elmenni, mert dolgozom. És ezt többször mondtam is nekik. A barátom a barátnőméknél fog aludni. Ez mégis milyen dolog? Egyébként is keveset tudunk csak találkozni, sosem aludtunk még együtt 2 egymás utáni éjszakát, nemhogy ötöt. Több időt fog eltölteni egyhuzamban a legjobb barátnőmmel, mint velem. Ez nagyon bánt. Egészen addig be sem iktatott a nyári programjába, amíg szóba nem hoztam, hogy amit csinálni fog mind szép és jó, de hol vagyok én. Én lemondtam miatta egy 3 hónapos külföldi munkát, mert nem tartottam tisztességesnek, hogy egy férfi munkatársammal "kiruccanjak" külföldre a barátom nélkül. Nem csak ez a probléma. Nekem sosem mondja, hogy csinos vagyok, a barátnőmnek többször is. Pedig még csak nem is olyan csinos vagy szép. Vele valahogy jobban megvan. Sosem kapnak össze, pedig barátok és szoktak találkozni( a barátom közös barátunk volt, csak aztán szerelmesek lettünk:)). Ha a barátnőm is a társaságban van, én mintha ott sem lennék. Már beszéltem ezekről a párommal de azt mondta, hogy jajj, ne legyek már csacsi, csak barátok. De az óta sem változott semmi. Én pedig egyre mélyebbre sodródok a kétségek közt. Nem tudom mi tévő legyek. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. ápr. 30. 20:14
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Mi az hogy a bnöddel megy el?! Ember , te kész vagy komolyan mondom , semmit nem teszel...Ha velem igy viselkedne a pasim hogy egy bnommel jobban foglalkozik mint velem kicsit elkuldenem a halal f@szara! Amugy meg fiu lany baratsag nincs , aki azt mondja van az kamuzik az egyik ugy is szereti a masikat , nem csak egy baratkent vagy vonzodik hozza! Remelem a sarkadra allsz es nem b@szakodsz!!!! Amugy meg azert irtam ezt mert az egyik volt pasim elment egy buliba , es meg az egyik jo baratnojevel nylat is cserelt! Dobd a pics@ba!!!!
2013. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
2013. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Tegez ***** válasza:

MOST LÁTOM, HOGY EZ TÖBB MINT EGY ÉVES TÖRTÉNET !

DE AZÉRT ELKÜLDÖM AMIT VÁLASZKÉNT ÖSSZEHOZTAM.


EGYÉBKÉNT LÉGYSZI ÍRJ VALAMIT, HOGY MI VAN VELETEK.

FŐLEG VELED MI VAN ?



Az eddigi válaszok elég széles skálán mozognak.


Megpróbálok hozzátenni én is valamit.


Nekem nem jön be a hirtelen haragú halál f@**ára küldözgetés.

Tudom hogy vannak ilyen emberek, nagyon jó fejek is vannak köztük nem is kevesen, és egy-egy ilyen hirtelenkedésben tudom becsülni az őszinteséget, a karakán kiállást.


De nekem ilyen esetben, amit írtál jobban bejön a megfontoltság, a kivárás, a figyelni tudás.

Úgyhogy én azzal értek egyet, amit írtál, hogy nem állhatsz közéjük.


Tehát én belenyugodnék, hogy mennek.

Aztán majd meglátnám, hogy mi lesz.

Mi lesz közben, pl. hívnak-e, mikor hányszor, együtt v. külön- külön, ezeknek a hívásoknak milyen a hangulata, és milyen benyomások, érzések alakulnak eközben benned. A kettőt megpróbálnám nem összekeverni, vagyishogy szétválasztani. Ezekből a hívásokból megpróbálnám „levenni”, hogy hogyan érzi magát a barátod ill. ők együtt. Vajon változott-e valami köztük.

Mindezt fokozottan ugyanígy, majd ha visszajöttek.


Szerintem nem az az 5 nap gáz igazán, hanem a többi, amit írsz. A nyári programból kimaradásod, a másik lánynak való "bókolás". Szerintem különösen elgondolkoztató a „Vele valahogy jobban megvan” helyzet. Bár abban is van valami, amit Pretty_Fighter ír, hogy „…gondolom veled alapjáraton többet találkozik,így ha 3asban vagytok,akkor érthetőbb hogy inkább vele foglalkozik többet…”, de akkoris.


Egyébként mióta vagytok együtt összesen ?

És mióta tart a második felvonás ?


Ezt írja valaki névtelenül : „ …Ha velem azért szakítana a barátnőm, mert ki akar próbálni egy másik pasit,…” Tényleg csak ki akartad próbálni ?


De akkor hogyan is vagytok ti egymással ?

Azt nem írod, hogy hogy érzitek magatokat együtt, meg hogy te hogy érzed magad, amikor vele vagy ?


Szóval hagynám őket menni.

Figyelném magamat is és őket is.


Aztán megkérdezném a srácot, hogy mit szólna a 3 hónapos külföldi munkához ?

És figyelnék. Már a kérdés feltevése közben is.

(Persze ne látszódjon rajtad, csak lazán. Sőt az egész kapcsolatot próbáld lazábban megélni.)

Nem lehet, hogy ő is menjen külföldre veled ?


Valaki írja, hogy gyorsan visszacsinálni és menni.

Hát igen egy külföldi munka sokféle hasznos tapasztalatot jelent. Vagy neked nem lenne újdonság ?


Ugyanaz a hozzászóló szívemből beszél : „…Azt tudom mondani, hogy vagy menny el arra a 3 hónapos útra, és várj, hogy mi történik…”


Szerintem olvasd el Jean Liedloff Az elveszett boldogság nyomában c. könyvét.

2014. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

B****i ne legyetek gyerekesek!!

Mondd meg neki h ez van mag az van es mondd meg h mi van kulonben csáá

2014. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!