Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom megnézte az sms-eimet és rájött hogy egy másik fiúval voltam egyik este, persze szex nem volt.


Nagyon megharagudtam és elzavartam hogy mit képzel hogy megnézi az sms-eimet.


Jogosan tettem?


2009. szept. 27. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Jogos h a telefonod az a tiéd, és magánügyed h mit írogatsz.

Viszont...már ne is haragudj, de nem lenne illő elmondani a pasidnak ha másik hapekkal töltöd az estét? Mert a "jobbaknál" nem szokták egymást becsapni, meg titkolózni egymás előtt...

2009. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

és mégis ha már van pasid, akkor miért töltöd más fiúval az estét?

Én ha rájönnék h a párom ezt így megcsinálja velem, akkor én hajtanám el, de asszem egy maflás kíséretében. Nálunk nem szokás hazudgálni, meg susmusolni...

2009. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A pasinak volt igaza, valószínű olyan "jezéseket" kapott tőled, amiből azt szűrte le, hogy valamit titkolsz, jól gondolta, és utána járt.

Ha őszinte vagy, nem kell megnézze az üziket a telódon.

2009. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi a barátommal néha-néha belelesünk egymás telefonjába csak úgy és bizony ebben nekünk nincs semmi különleges, de ha neked ez annyira szarul esett akkor te dolgod. Én csak azt tudom mondani, ha egy másik pasival voltál miközben van barátod akkor is ha szex nem volt, az helytelen, úgyhogy a barátod jogosan nézegethette meg az sms-id pláne ha már korábban adtál rá indokot, hogy ne bízzon benned. ha nem adtál még rá sose indokot és pl. még friss a kapcsolat akkor bizony jogosan tetted szerintem, mert akkor ne nézegesse, de én amúgy is nagyon hűség párti vagyok. Úgyhogy ha szereted a srácot hívd vissza és tegyétek magatokat túl ezen (persze ha ő elfogadja, h mással voltál) mert ez nekem tényleg egy kis pitiáner dolognak tűnik :-)
2009. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illik nyomozni a másik után, de lehet, hogy te is megbántottad őt. Attól függ, mi történt a másik fiúval.
2009. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőtöknek igaza volt és mindakettőtök szemét volt...


Neked volt igazad csak és jogosan tetted ezt, mert tényleg nem illik mások telefonjában kutatni mert nem szép dolog susmogni...és azt jelenti, hogy nem bizik meg a fiú benned, szál nem egy ragyogó kapcsolat a fiú részéről..szál neki nem volt igaza...


Viszont abban neki volt igaza, hogy te más fiúval voltál a múlt este és nem is mondtad és úgymond megcsaltad...

Úgyhogyy ebből a szempontból a barátodnak lehet igaza hogy egy kapcoslatban nem csalják meg egymást ha esetlegő ezt vetette fel.


És mivel egy kapcsolat fontosabb mint egy szaros telefon...ezért a fiúnak volt nagyobb igaza, mert komolyabb dologban buktál le.


Gondold el... melyik a nagyobb szemétség??

Kutatni az sms-ek után vagy megcsalni a barátod?

Szerintem a megcsalás sokkal sokkal nagyobb szemétség mint a telefonkutatás...


Igy te votlál a nagyobbszmét is...és neki volt a nagyobb igaza is....


Szál mind a 2 esetben ő nyert.

2009. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Igazad volt! Végülis majdnem botrány lett belőle, hogy titokban más pasival találkoztál. Pont a barátod tudta meg??? Alázd meg férfi méltóságában, és dobd ki, TE HÜLYE
2009. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna ennyire lekiabálnod. De abban igazad van hogy nem kellett volna böngésznie a telefonodat. És mivel te se vagy ártatlan ezért először is el kellett volna mondanod hogy nem volt szex meg stb és utána megkérni őt arra h ne nyúljon a telefonodhoz.
2009. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A telefonod a magánügyed ez igaz ebben igazad van.

Ha viszont lebuksz a barátod előtt akkor nem mindegy hogy honnan tudta meg?

Hazudsz magadnak de totálisan. Ha nem lett volna a telefonodban olyan amit titkolni szerettél volna a barátod előtt akkor eszedbe sem jutna haragudni rá annyira hogy elzavard. Az ember általában a párját azért beengedi a személyes szférájába.

Jakomo 25F

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tetted jogosan,szerintem a pasid sejtett valamit,ezért nézte meg az smseidet.Az pedig szemétség,hogy van pasid közbe meg másik fiúval vagy és gondolom csak szex nem volt, minden más igen.Inkább te elgondolkozhatnál,hogy mit képzelsz,hogy ilyet csinálsz!A pasidnak igaza van,és ezt te is tudod,ha nem tudnád nem kaptad volna fel a vizet azon hogy megnézte az smseidet.Én bármikor megengedem a pasimnak hogy megnézzen a telomban bármit,mert nincs elötte rejtegetnivalóm.
2009. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!