Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem sikerül a love.hu-n találnom egy értelmes, valamire való nem csúnya (átlagos) egyedülálló lányt?

Figyelt kérdés

Komolyan, küldök képet, aki kér, hogy most velem van-e valami gond, mert rohadt sok nő már mondta, hogy nem vagyok az esete és sok sikert! :D Ki vagyok segítve.

Aki képet akar, először priviben írjon rám, mert ismerős neveknek nem akarok küldeni.


2013. máj. 1. 23:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, kíváncsi lettem.


Egyébként vannak normális lányok, de tényleg nehéz ott egy pasinak ismerkedni. A csajok 90 százaléka még csak nem is válaszol a levelekre.

2013. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Anas, Neked nem merek, mert elárulom akkor a nick nevem és nem akarom, hogy a többiek megtudják ki vagyok :D


Ha írsz privátban egy mail címet, kapsz képet.

2013. máj. 2. 00:44
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem igazán értem, hogy ha nekem válaszolsz, abból a többiek miért tudják meg a nicknevedet, de mindegy, írtam.
2013. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elküldtem Anas. Lesd a mailod.
2013. máj. 2. 01:04
 15/18 A kérdező kommentje:
Lesz valami reakció is Anas? :D
2013. máj. 2. 01:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Válasz ment. de ha gondolod, kiírom ide is :)
2013. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De undok vagy :D
2013. máj. 2. 01:27
 18/18 DexaN ***** válasza:
Na most már én is kíváncsi vagyok mi lehetett az az undokság :D
2017. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!