Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn vagyok - ez a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vagyok - ez a sok vén kecske mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést az erős jelzőért, semmi bajom egyébként az idősödő korosztállyal, többnyire bölcsek, nyugodtak - de túlzásnak tartom, hogy 35 éves létemre bevonzom az ötven év feletti urakat. Több társkeresőn vagyok, és, mivel nem szeretnék VIP tagságra költeni, boldog-boldogtalan írhat, nem tilthatok ki senkit az életkora miatt. Csinos, igényes nő vagyok. A profilomat gondosan kitöltöttem, de senki sem olvassa el, mik az igényeim, csak a fotóimat kuksizzák.

A korosztályom leragad az "Ismizzünk" "Sexezzünk" ,és a többi fantáziátlan, helyesírási hibáktól hemzsegő kétszavas "bemutatkozásig".

Az idősek viszont nagyon jól forgatják a szavakat, figyelmesek, kedvesek, bókolnak - de eleve nem jöhetnek szóba.

Többnyire a kiváló anyagi helyzetüket fitogtatják, és alig tudom őket lerázni.

Ez most valami új trend? Tudom, tudom, mindig is létezett a jelenség, de kicsit magukba nézhetne a sok ötvenes-hatvanas - ha ennyire ragaszkodnak a fiatalokhoz, nem-e teszik ki magukat annak a veszélynek, hogy egyes számító nőcik csak a pénzükre hajtanak?



2013. máj. 2. 14:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy te is csak az ilyen apróságokban veszel el, hogy túl fiatal vagyok. Ismerek 20 éves lányt, aki szellemileg veri a 28 éves női ismerőseimet. Talán ha nem lennének ilyen kikötéseid, nagyobb sikerrel járnál. Nem tudom hol élsz, és a többi nő is, de azért ez nem enyhén lekezelő, hogy 26 évesen túl fiatalnak mondasz. Hiszen nem is ismersz. Ha tudnád, mennyire érett vagyok, ha tudnád, hogy nálam idősebb nőkkel volt kapcsolatom, mert nem találtam meg a számításomat egyetlen nálam fiatalabb, vagy korosztályom beli lánnyal sem, akkor nem utasítanál el élből. De rég rossz, ha a másik kapásból nem érdeklődő, és csak azt nézi, amit sokan mások: csak a számokat. És mi van ha 26 vagyok? Szerintem ideális kor a komoly dolgokon történő gondolkodásban. Szerintem pont már nem vagyok olyan fiatal, hogy ne lehetnének komoly terveim egy idősebb nővel.
2013. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz itt ismerkedni? Lehet hogy pont itt van olyas valaki aki pont jó lenne neked :) Mi a neved a társkeresőn? :) f31
2013. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Itt azért nem akarok ismerkedni, mert itt túl személytelen, fotó nélkül nincs is értelme. Rajta vagyok a Love-n, a Cronos-on (Itt van a legtöbb kanos öregúr), és a Randik társkeresőn.

A 26 éves fiúnak meg azt üzenem - felvállalna engem a két gyerekemmel? Anyukád biztosan nem örülne neki...

Én már nem akarok senkinek szülni - ebből később gond lenne.

Nagyon megalázó egyébként, ha a fiatalabb férfi kihangsúlyozza, hogy az "érett nőket" kedveli. Ez nagyon megalázó, mindjárt úgy érzem magam, mint a matuzsálem.

A túl nagy korkülönbség esetleg elnézhető egy alkalmi szexkapcsolatnál - az "érett" néni betanítja a zöldfülű srácot, az idős úr meg támogatja a kis hamvas szépséget - de hosszabb távon mi lesz...

Ha negyven éves leszek, az ötvenöt éves párom hatvan... Ha közös gyerek születik ebből, akkor meg az apja a nagyapja lesz.


Tudom, vannak kivételek, de talán 100-ból egy párnak működik nagy korkülönbséggel.

2013. máj. 2. 15:07
 14/25 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiatal csak szexet akar, az idősek meg, nem tudom, azok is gondolom azt, bár azok együtt is élnének egy tőlük sokkal fiatalabb nővel gondolom.
2013. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Korábban én is társkeresőztem, de nem azt vártam, hogy minél többen jelöljenek be vagy üzeneteket küldözgessenek. A saját igényeimnek megfelelően válogattam az emberek között és nem szégyelltem e-mailt írni annak, akit kifejezetten vonzónak találtam.
2013. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

35 eves letedre azert rajohettel volna, hogy teljesen mindegy, hany eves a pasi, ha bejossz neki, ugyis be fog probalkozni :) Nem, ez nem uj trend, ez MINDIG igy volt.


29/L

2013. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

A szitu az, hogy miért keressen egy 40 éves, jó karban lévő férfi, pont téged két gyerekkel, mikor kedvére válogathat 20 és 30 év között... Ne feledd, azért egy férfi idősebb korban is férfi, mig a nőknél hamarabb vége a dolognak..

38/F .

2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Szerintem itt igazából az a gond, nem megy a szövegértés - pedig ezt egy tíz éves gyereknek is illene tudni. Nem olvassák el a profilokat rendesen, csak a képet nézik fütyülnek rá, hogy a másiknak teljesen más az ideálja.


Két gyerekkel - ne haragudj - de nincs szándékomban elásni magam egy vén, pocakos hapsival. Attól még csinos, nőies vagyok, és szívesen veszem, ha a másik KOROMBÉLI férfinak is van gyereke, természetes, hogy fiatal, gyerektelen srác nem jöhet szóba, hiszen megértem, hogy ez akadály lehet egy gyerektelennél.


Úgy látom, egyeseknek ezen a fórumon sem megy a szövegértés, az értelmezés, szomorú, hogy sokan csak szexuális tárgyként kezelik a nőket, semmi tisztelet nincs bennük.

Aki idős létére pipihúsra vadászik, az ne csodálkozzon, hogy kiforgatják a vagyonából, nem a személyisége, egyénisége miatt, hanem a jó anyagi helyzete révén tud fiatal szeretőt kifogni - tisztelet a kevés számú kivételnek, de többnyire apakomplexusos, vagy nagyon csúnya fiatal nő megy bele csak az ilyesmibe.

2013. máj. 2. 22:45
 19/25 anonim ***** válasza:

A mai társadalomban nem értem, hogy min lepődsz meg. Sajnos manapság nem divat, hogy az embernek legyen IQja, elegendő, ha van pénz a zsebében. Sajnos lehet látni, hogy merre tart a világ, de ezen változtatni nem tudsz. Az a baj, ha már van gyerek, akkor nem nagy eséllyel indulsz az általad kiválasztott korcsoportban. Bár én fiatalabb vagyok, mint az általad felvázolt célközönség, de hogy is fogalmazzak... ha szeretnék gyereket, akkor azt úgy szeretném, hogy az enyém legyen. Nagyon kicsi az a férfi társadalom (és most meg lehet dobálni), aki más gyerekét szeretné felnevelni, teljesen mindegy milyen a nő személyisége, kinézete. "Alkalmi kapcsolat, oszt jó van."

Nehéz fába vágtad a fejszédet, az biztos, én csak azt tudom mondani, hogy sok sikert hozzá, de vigyázz arra, hogy mibe mész bele.

2013. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%

Mindenesetre a gondolkodása is érdekes a kérdezőnek, hiszen a besértődik ha egy fiatalabb érettnek nevezi, de ha valaki idősebb nála, az már öregember .. ááhhh :) női "logika".

38 / F

2013. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!