Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem őt, és ő is engem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, és ő is engem de abba akarom hagyni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet nagyon, de nem akarok tovább vele lenni...

Mit mondjak neki?



2013. máj. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt :)
2013. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat hogy nem megy a dolog mast nem tudsz.neki mondani
2013. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakis az igazat.
2013. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem magyarázat nélkül ne dobd ki. Nincs annál rosszabb, ha úgy van vége egy kapcsolatnak, hogy az egyik fél totál odavan, és nem is érti miért történt ez, aztán egy csomó ideig ezen emészti magát. Ha tényleg szereted, akkor ennyi jár neki, bár nem értem, hogyha valóban szereted miért akarod elhagyni? Ha gond merült fel, beszéljétek meg, ritka manapság, egy olyan kapcsolat, ahol mindketten szeretik a másikat, mert...amit most látni az érdekkapcsolatok tömkelege, a lány odavan, a fiú megcsalja, vagy fordítva, ha valaha is igazán szeretted, beszéld meg vele előbb, ne csak úgy ennyit mondj neki, h már nem akarod tovább veled lenni.
2013. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég sok üzenet jott hogy miért akarok meg ilyenek, meg itt komiba volt.

Hát őszintén megmondva a múltja miatt, nem szeretném hozzá vágni de a szakításnál ezt elmondanám neki.

Volt egy pár emberrel ami engem nagyon zavar, egyrészt mert az ellenségeim és megakarnak emiatt onli meg sz**rrá verni.

A lényeg hogy nagyon szeretem de nem lehetek vele sokáig

2013. máj. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!