Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Megismertem Badoo-n egy lanyt, beszelgettunk egy ideig. Aztan kiderult, hogy nem tetszem neki es nem akart velem tovabb targyalni. Eselyt sem adott, hogy megismerjen.

Figyelt kérdés
Kesobb a haverom regisztralt a badoon, de az engedelyevel en hasznaltam. Rairtam ismet erre a lanyra es kiderult, hogy tetszik neki az akit a kepen lat. Mar hetek ota beszelgetunk a haverom profiljaval. Azt mondja csak engem akar, meg hogy mennyire jo ember vagyok, kapom tole a sziveket ezerrel. Ugy latszik ennyit jelent a kulso, nekem pedig eselyt sem adott, hogy megismerjen. De kozben velem beszel. Annyira akarom ot es o is 'engem', de nem merem neki elmondani. Mit csinaljak?
2013. máj. 3. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy megbeszélnék vele egy találkozót és elmennék. Tuti, hogy beugranál neki, hogy elhajtott, meg látná, hogy nem a haver vagy. Ott tisztázhatná, hogyan gondolta az esélymegvonást.
2013. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Nem kellettél neki a külsőd alapján, akkor ezután sem fogsz kelleni. Ha nem vagy az esete, akkor kár erőltetni. (Nekem is volt már, hogy valaki egyszerűen nem jött be, nem tudok hozzá vonzódni, lehet akármilyen személyisége is. Akkor meg minek adjon esélyt, ha tudja, hogy nem tudna vonzódni hozzád?)

Esetleg bevallhatod az egészet, de ne reménykedj, hogy kelleni fogsz neki, erre nagyon kicsi az esély, plusz még meg is lesz sértődve - jogosan - hogy átverted.

2013. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én leszarnám

Nem foglalkoznék olyannal aki már egyszer lerázott.

Van annyi nő a földön.. inkább tryolj másikat.

2013. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy számára a párkapcsolatban jelent-e valamit a másik külseje. Ha azt mondja, hogy nem akkor küldj neki egy képet magadról. Ha ezután elfut merthogy átverted akkor had fusson, keress mást.
2013. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság, hogy kapcsolatban számít-e a külső vagy sem! Nekem nagyon széles palettán mozog az ízlésem, sokféle pasim volt már, de vannak típusok, akik kimondottan taszítanak. Nem azért, mert rondák, sőt, sokan kimondottan jóképűnek tartják őket, de engem taszít! Ezt hívják úgy, hogy ízlés!

És ha valaki nem felel meg az ízlésemnek, akkor nem tudok hozzá vonzódni, ennyi!

2013. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kula. com -on ismerkedj
2013. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert ha így át vered akkor jobb lesz? Szerinted mit fog szólni, mikor látja az igazságot? Hát úgy fogja érezni, hogy becsaptad és totál igaza lesz tesó. Ne legyél hülye. Ha már így történt akkor szerintem írd meg neki, hogy ne haragudjon, de jobban meg akartad ismerni és a haverod profiljáról kezdtél el csetelni vele. Vagy valami ilyesmit. Lehet, hogy elhajt a rákba, de még mindig jobb mint ha egy talákozon hozzátok egymást kellemetlen helyzetbe.Főleg te őt, aztán neked is szar lesz. Ha szereti a belsődet annyira lehet, hogy megbocsájt. Ha meg nem akkor úgy sincs mit tenni.
2013. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg a haverodnak, hogy szereztél neki egy nőt.
2013. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, a vonzalom az nagyon fontos, de nálam csak személyes találkozásnál derül ki, hogy vonzódom-e az illetőhöz. Ezért nem használom a netet tárkeresésre. A lánynak egyértelműen a haverod külseje jön be, ezért nehéz lenne elrontanod, ha normálisan írsz neki.

Ha elmondod, hogy te voltál az végig, tuti megsértődik.

Esetleg szívasd meg azzal, hogy írogatsz neki, "beléd" habarodik majd egyszer csak nem írsz neki, de a leveleit elolvasod (remélem ez látszik nála)

28N

2013. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy ne mondd el neki az igazat, hanem írd azt, hogy mégsem tetszik neked :D
2013. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!