Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Megismertem Badoo-n egy lanyt, beszelgettunk egy ideig. Aztan kiderult, hogy nem tetszem neki es nem akart velem tovabb targyalni. Eselyt sem adott, hogy megismerjen.

Figyelt kérdés
Kesobb a haverom regisztralt a badoon, de az engedelyevel en hasznaltam. Rairtam ismet erre a lanyra es kiderult, hogy tetszik neki az akit a kepen lat. Mar hetek ota beszelgetunk a haverom profiljaval. Azt mondja csak engem akar, meg hogy mennyire jo ember vagyok, kapom tole a sziveket ezerrel. Ugy latszik ennyit jelent a kulso, nekem pedig eselyt sem adott, hogy megismerjen. De kozben velem beszel. Annyira akarom ot es o is 'engem', de nem merem neki elmondani. Mit csinaljak?
2013. máj. 3. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezzel saját magadat is becsaptad.Hülyeség volt,mert most szenvedsz,mint a kutya.Kellett ez neked?Arról nem tehet a csaj,hogy nem jöttél be neki.Ízlések és pofonok.:)
2013. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7-nél a pont
2013. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A tárkereső oldalakon rengeteg a kamus.Így sem biztos hogy találkozni akar "veled".
2014. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!