Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem most akkor ő az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most akkor ő az első szerelmem?

Figyelt kérdés
Kb 10-szer randiztunk. Ő az első pasi akivel ennyit találkozgattam, ő írt nekem életemben először udvarlós sms-t, ő becézgetett először. Más soha sem akart megcsókolni, szájra puszim is csak vele volt eddig. Érzelmes ölelést is csak tőle kaptam eddig. Mondjuk mint kiderült ő csak hülyített és semmit sem jelentettem neki, dobott is, de akkor ő volt az első szerelmem? Nem jöttünk össze annyira hogy jártunk volna.
2013. máj. 3. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez még nem az.
2013. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja.
2013. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt így kérdeznéd, ha tényleg szerelmes lettél volna belé.
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát szerelmes voltál vagy sem? Helyetted nehéz lesz eldönteni :)
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy te is érzel-e iránta valamit?
2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudni fogod, hogy ki volt az első szerelmed, annyira egyértelmű lesz számodra.
2013. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valamit éreztem iránta. 1 hétig nagyon szenvedtem mikor dobott engem, pár könnycseppet is ejtettem. De hogy szerelmet éreztem-e azt nem tudom...Mondjuk ez jobban belegondolva inkább vonzalom volt, meg fellángolás. Meg az inkább hogy szerelmes tudtam volna lenni belé, meg szeretni is tudtam volna már. Szóval kezdtem valami kötődést érezni.
2013. máj. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!