Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom bemutat anyukájának....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom bemutat anyukájának. Ez a ruha jó lenne?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondták rá, hogy alkalmi ruha, ezért is gondoltam, hogy ha már bemutat a barátom anyukájának, akkor valami különleges ruhában menjek. Csak félek, hogy nem fogom elnyerni vele a tetszését. Egy egybe részes szoknyáról van szó. A szoknya körülbelül comb középig ér, tehát nem olyan, hogy mindjárt kibugyan belőle a fenekem vagy hasonló. A hátulján ilyen kivágás van, ami kicsit feljebb végződik, mint a fenekem... Szerintetek? Elől szinte nincs is dekoltázs kivágása...
2013. máj. 5. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kell ennyire hivatalosnak lenni, vagy igen? :) szerintem elég egy sima ruha
2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Képet! (Csak a ruháról nyugi) Így nem tudom megmondani, hogy nem látom...

L

2013. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok hivatalos lenni.. Csak nagyon megtetszett a ruha... És én soha nem szerettem szoknyát hordani, de ez nagyon megtetszett. :)) És fel szeretném venni már..:DD
2013. máj. 5. 21:21
 4/10 Normális válasza:
Igazából nem a ruha teszi hanem a stílusod.Ha olyan/hasonló stílusod van mint neki akk simán elnyerheted a tetszését
2013. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell így kicsípni magad. :) Éppen elég egy csinos nadrág és egy hozzáillő, nem túl kivágott felső.

Szerintem ez a ruha sok lenne. Olyat vegyél fel, amit hétköznap is minden további nélkül, akár iskolába, vagy egy délutáni sétára.


Amennyiben ilyen a stíluso és napközben is így öltözködsz, akkor vedd fel. Viszont ha nem, akkor inkább valami egyszerűbbet.

2013. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
túl nagy feneket kerítesz neki, ezzel egy szülőt nem hengerelsz le, tudj beszélgetni és legyen agyad, tudj viselkedni is N
2013. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"kivágás van, ami kicsit feljebb végződik, mint a fenekem"


hát nem tudom...

2013. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ing meg egy farmer pont jó lenne.
2013. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)) eldöntöttem, hogy akkor nem ebben megyek, hanem szolidabban fogok majd öltözni. Ezt meg majd akkor mikor kettesben leszünk.
2013. máj. 5. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:

8! amit ír, az jó

én, ezt mint szülő mondom Neked N

2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!