Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesleges rá vesztegetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges rá vesztegetni az időmet, ugye?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta hajt rám egy srác, minden nap órákon át írogat nekem, majdnem minden nap ír sms-t, évfolyamtársam az egyetemen, ott is mindig velem van, de nekem sokáig barátom volt, így nem nagyon tudott lépni.

Néhány hete szakítottam, akkor persze egyből bevetette magát, volt is néhány randink, minden jónak tűnik... mostanában is egész nap írogat, szóval látom, hogy sokszor vagyok az eszében, meg bejövök neki, de azt hiszem nem eléggé...

Most suli miatt nincs időnk nagyon találkozni, mivel sok a zh, de van két nap, mikor ráérnék, de ő akkor inkább a haverjaival megy bulizni.

Talán túlértékeltem, és nem is akar engem annyira, mint ahogy gondoltam, ugye?

Inkább hagyjam az egészet még most?

Vagy fogadjam el?

Szerintetek?

Légyszi segítsetek, nem vagyok valami tapasztalt randizós.. gyakorlatilag az elmúlt éveimben folyton komoly kapcsolatban voltam...

21L


2013. máj. 8. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az idő megválaszol minden dilemmát.
2013. máj. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha megkéred h buli helyett veled legyen és marad akkor nem felesleges.
2013. máj. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"de ő akkor inkább a haverjaival megy bulizni"


én nem nem így tennék ha megadná a sors hogy egyszer ilyen közelségbe kerüljek egy lánnyal :(

2013. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Biztos nem fogok tőle ilyet kérni, mégis milyen alapon tenném? Nem vagyunk együtt. Meg persze akkor se kérném ezt.

Gondolom jönne akkor, de magától is fel tudja mérni, hogy mégis mihez van kedve.

Csak közben meg állandóan ezt hallgatom, hogy milyen rossz, hogy nem tudunk találkozni... pedig rajta múlik, és ezért nem értem, akkor legalább ne mondogatná.

2013. máj. 8. 02:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem várj türelemmel. Idővel eldől, hogy ez most szédítés vagy valami más.
2013. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
hát most mondhatnám hogy ne legyél már lány.. na szóval érted, lehet ő is ugyan azt hiszi mint te, hogy hát lehet, nemtudom mit akar a másik, stbstb. akkor ne kérd, hogy maradjon veled. hanem tudod hogy menne bulizni és mikor még nem ivott de már készülődik a buliba megkérdezed h lenne-e kedve találkozni.
2013. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát csak ilyen helyzetet teremteni szerintem "zsarolás" kicsit... tehát érted, tudja hogyha nemet mond akkor megsértődök, és nem akarom, hogy csak ezért találkozzunk :D
2013. máj. 8. 02:08
 8/16 anonim ***** válasza:
hát akkor más módon kell bizonyítania hogy fontos vagy neki. nekem nincs most más ötletem.
2013. máj. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De szerinted ez nem rossz jel?

Van értelme így?

Az a baj, hogy mindig megtalálom az ilyen férfiakat, akiknek nem igazán volt még kapcsolatuk, csak szabadon csajozgattak, kiélvezték eddig a szabad életet, megvan a rendszeres haveri összejövetel majdhogynem minden napra stb...

Aztán megismer engem, úgy érzi, hogy ez valami több, mint másokkal, egymásba szeretünk, minden tök jó...

De már elegem van ebből, hogy mindig én legyek az, aki bevezeti a srácokat abba, hogy milyen is egy kapcsolat...

Mert én meg nem vagyok ez a parancsolgatós, tanítgatós típus, szeretem ha maguktól alakulnak a dolgok. És idővel úgyis kiforrnak ezek a dolgok és minden jó lesz, de addigra rendszerint elegem lesz az egészből. Attól félek most is ez lesz, ezek alapján ő is ez a típus...

2013. máj. 8. 02:15
 10/16 anonim ***** válasza:

A másik félen nem tudsz változtatni, saját magadon igen. Egyrészt egyértelműen kommunikáld, hogy mit szeretnél. Másrészt: a hosszú párkapcsolat titka a külön töltött idő! Igenis szüksége van neki is a haverokra, ahogy neked is van életed rajta kívül is.


Én a helyedben a következőt tenném:

1. Szerveznék külön programot a barátnőimmel

2. Megmondanám neki, hogy szívesen találkoznék vele abban a két napban, de ha nem akarja, akkor sincs semmi probléma (és tényleg nem lenne semmi probléma).


A többit meg az idő megoldja, ne agyalj olyasmin, ami nincs is, mert akkor bebeszéled magadnak a nemlétező problémákat, és ezért nem lesz semmi az egészből!


38N

2013. máj. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!