Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesleges rá vesztegetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges rá vesztegetni az időmet, ugye?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta hajt rám egy srác, minden nap órákon át írogat nekem, majdnem minden nap ír sms-t, évfolyamtársam az egyetemen, ott is mindig velem van, de nekem sokáig barátom volt, így nem nagyon tudott lépni.

Néhány hete szakítottam, akkor persze egyből bevetette magát, volt is néhány randink, minden jónak tűnik... mostanában is egész nap írogat, szóval látom, hogy sokszor vagyok az eszében, meg bejövök neki, de azt hiszem nem eléggé...

Most suli miatt nincs időnk nagyon találkozni, mivel sok a zh, de van két nap, mikor ráérnék, de ő akkor inkább a haverjaival megy bulizni.

Talán túlértékeltem, és nem is akar engem annyira, mint ahogy gondoltam, ugye?

Inkább hagyjam az egészet még most?

Vagy fogadjam el?

Szerintetek?

Légyszi segítsetek, nem vagyok valami tapasztalt randizós.. gyakorlatilag az elmúlt éveimben folyton komoly kapcsolatban voltam...

21L


2013. máj. 8. 01:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hm.. hasonló helyzetben voltam mindig mint te, mindig én voltam az akinek komoly kapcsolatai voltak. pl facéran se mentem bele egyéjszakásba (pedig fiú vagyok). Igazából két élű dolog.. lehet ha már lett volna előtted komoly kapcsolata akkor azon paráznál, hogy milyen vagy az előzőhöz képest. Nehéz ügy az biztos.

Szerintem nem rossz jel, majdnem mindenki ezt csinálja. Vagy lehet azt hiszi, hogy barátzónában van. Egy próbát szerintem megérne, persze gyümölcsöt csak akkor szedhet ha bizonyít;)

2013. máj. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem hiszi, hogy barátzónában van. :)

Nem is olyan rég beszéltük meg, hogy végülis merre is tart ez a dolog... ő hozta fel, és hogy szerinte eléggé egy kapcsolat felé haladunk.

Vagy pont ezért gondolja lehet, hogy akkor már nyert ügye van?

2013. máj. 8. 02:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiből ne vonj le hosszútávú következtetést.

A párommal mikor elkezdünk beszélgetni, az első "randink" heteket váratott magára: először sokat dolgoztam, aztán elutaztam... ő meg ki volt akadva, de tényleg nem értem rá. Pontosabban összefuthattunk volna egy ebédre, de nem igazi randira. De azt meg nem akartuk.

Szerencsére kitartó volt :)

2013. máj. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vajon az életben mindent ennyire túlkombinálsz, mindennel ennyit problémázol? Ez nem jó.
2013. máj. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ő kepes volt rad várni hosszú időt akkor miert lenne elvesztegetett ido?

Te amikor barátod volt le sem tojtad de te elvarod h a haverok helyett téged patyolgasson... A suliba látjátok egymást, a barátaival viszont alig találkozik.... Ne légy önző....

2013. máj. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. nem kéred meg, hogy legyen veled, csak elvárod? nem gondolatolvasó

2. neked semmi sem elég? gondold már végig, hogy mi mindent tesz érted ez a fiú, te meg rögtön kiakadsz, ha valami nem pont úgy van, ahogy szeretnéd

3. a vizsga- meg zh-időszak sok feszültséggel jár, egyáltalán nem csodálom, hogy bulizni akar stresszoldásként

2013. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!