Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom megkérni a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom megkérni a páromat, hogy ne legyen fent facebookon?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy mindenféle csajokat nézeget ott, olyanokat is akiket ismerek és időről időre nézegeti őket, tudom, hogy bejönnek neki. Nagyon bosszantó. Megkérhetem, hogy törölje magát arról a szarrról????
2013. máj. 8. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"már csak azért is, mert én két éve miatta töröltem magam, mert megkért rá..."


Ja, az más! Akkor van!

1-es voltam.

2013. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
azért kért meg, mert sokan irkáltak nekem pasik..
2013. máj. 8. 14:03
 13/27 anonim ***** válasza:

haha...szóval a tiédben a szálkát, az övében a gerendát.

Kérd meg rá, de finoman. Bár amondó vagyok, hogy a problémát kezelni kell, nemcsak a tüneteket. :) Szóval nem ártana először inkább egy beszélgetés, hogy ez téged zavar, és ugyanmár miért is csinálja, ha itt vagy neki?

2013. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Neked sincs sok eszed... Feleslegesnek érzem, hogy erre a kérdésre komolyabban reagáljak. Azt hiszem megérdemlitek egymást...
2013. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ez milyen kapcsolat már?

Ő kiköveteli hogy töröld magad,te viszont két éve nem mered neki megmondani,hogy miért töröltette a facebookodat,ha ő meg a nyálát csorgatja más csajokra?


Miért nem regelsz vissza,és nézel látványosan te is képeket pasikról?


Bár lehet felesleges,nem adok sokat ennek a kapcsolatnak....

2013. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem is te voltál a hibás, hogy írogattak neked -.-

Nézi csak a képeiket, vagy esetleg kommentel,és lájkol nekik?

Megmondhatod neki, hogy zavar téged, hogy más lányok képeit bámulja.

Nekem múltkor még ki is jelentette a párom, hogy ha kérem, ő törli magát, mert nem azért van fent, hogy más képei alatt olvadozzon.:-)

2013. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem lájkolgat, nem is írkál, sőt még csak nem is ismerősei ezek a csajok, csak időnként rákeres arra a kb 3 csajra akik tetszenek neki, és nézegeti őket..
2013. máj. 8. 14:28
 18/27 anonim ***** válasza:
Regisztrálj vissza!Ennyi.:D Inkább nézegessen másokat,mint félred.ugjon.Nem?
2013. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Igaz, de az is zavar, h rájuk veri...
2013. máj. 8. 14:40
 20/27 anonim ***** válasza:
Komolyan veri is rájuk? :-S
2013. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!