Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti hogyan veszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogyan veszitek, ha pasitok építő jelleggel kritizál?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten idegesít, amikor megmondja, hogy ebben a nadrágban nem jó a fenekem, ma pl. közölte, hogy igazán nem kéne trikó alá melltartót vennem. Igaz, hogy tartás szempontjából valóban nem szükséges, főleg egy feszülős alá, de engem zavar, hogy pasik a mellbimbómat bámulják akkor, mert akarva-akaratlan látszik. Nagyon fehér bőrű vagyok, már ezt is többször megjegyezte, hogy "milyen jól állna, ha kicsit szoliznál", azóta szét szolizom magam (és talán gyártom a bőrrákom), persze, ugyanolyan fehér vagyok, én sosem leszek bronzbarna... Tudom, hogy szeret, de én már tiszta megfelelési kényszerben vagyok, hogy mit vegyek fel, milyen sminket rakjak fel stb., mert ő "megmondja a tutit", mert a barátom, és miért titkolná.
2013. máj. 10. 12:49
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

De csak akkor, ha tényleg építő a kritika (pl fehérbőrű létemre ne akarja, hogy csoki barna legyek...)

Előző voltam.

2013. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!