Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti hogyan veszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogyan veszitek, ha pasitok építő jelleggel kritizál?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten idegesít, amikor megmondja, hogy ebben a nadrágban nem jó a fenekem, ma pl. közölte, hogy igazán nem kéne trikó alá melltartót vennem. Igaz, hogy tartás szempontjából valóban nem szükséges, főleg egy feszülős alá, de engem zavar, hogy pasik a mellbimbómat bámulják akkor, mert akarva-akaratlan látszik. Nagyon fehér bőrű vagyok, már ezt is többször megjegyezte, hogy "milyen jól állna, ha kicsit szoliznál", azóta szét szolizom magam (és talán gyártom a bőrrákom), persze, ugyanolyan fehér vagyok, én sosem leszek bronzbarna... Tudom, hogy szeret, de én már tiszta megfelelési kényszerben vagyok, hogy mit vegyek fel, milyen sminket rakjak fel stb., mert ő "megmondja a tutit", mert a barátom, és miért titkolná.
2013. máj. 10. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Itt az élő példa, h lányokkal nem szabad őszintének lenni, csak a jót szabad nekik szóvá tenni.
2013. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

mondd meg neki csillagom :D

barnulást az edzésért

jó üzlet 22F

2013. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11

Ne általánosíts. A kérdezőtől eltekintve nem látod h mennyien írják h nem zavarja őket ha őszinte a párjuk.

Te meg kérdező. Ha nem tetszik h megmondja akkor mond ezt meg neki. Vagy hagyd ott.

2013. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a te viselkedésed gáz, hogy ezeknek engedsz. Ha egy ruha nem előnyös, oké megomndja, te átgondolod, és akkor olyat hordasz, ami meg jól áll, nade szolizod szét magad, mondván fehér a bőröd... Jesszus...

Van, hogy túl sokat nyavalygok, akkor a barátom rámszól, hogy neki sem habostorta ám az élet, olyankor észreveszem magam, szerintem EZ építő jellegű, de most hogy milyen színű a bőröd... járjon kreolbőrű lánnyal, ha ennyire bajára van a fehésrég... előbb nem látta?

2013. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

13:43

Nem csak a szépet, de mi az, hogy nem felel meg neki a bőrszíne? Ha kreol lenn és a fehéret kedvelné a srác, akkor meg üljön domesztoszba? XD

Tök logikus, hogy meg akarja változtatni a csajt...

2013. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az ő hibája, hanem a tiéd. Ha azt mondja jól állna egy kis barnulás, az nem azt jelenti, hogy takarodj el a szoláriumba, mert csúnya vagy. Ő adott egy ötletet, amit te negatív jelzőnek vettél, majd morogva elkezdtél az egészséged kárára megfelelni valaminek, aminek NEM KELL! Tudod, mit lehet ilyenkor csinálni? Azt mondod, neked ilyen a bőröd és kész. Erre ő mit mond? Azt, hogy oké!


"Érdekes, én sosem mondom meg neki, hogy kezd pocakosodni"


És miért nem? A hozzád hasonló nők nem szoktak kritikát megfogalmazni, helyette inkább elmennek a barátnőkhöz és a gyakori kérdésekre panaszkodni, aztán meg elmennek egy másik, - hogy pusztán a poén és a példa kedvéért a te esetednél maradjunk - kevésbé pocakos pasihoz. Eszedbe jutott már elmondani neki, hogy te mindezt súlyos kritikaként éled meg? Persze, nem. Helyette inkább tönkreteszed magad a megfelelési kényszered miatt, és mindezért őt okolod. Aztán majd találkozol egy másik pasival, aki "olyannak fogad el, amilyen vagy", és elmégy hozzá. Vonnegut módjára: így megy ez.


Tegyük fel, tényleg egyfolytában kritizál, és ebben neked van igazad. Erre mondok egy saját példát: a kapcsolatunk elején egyszer, csak gonosz viccként megjegyeztem a páromnak, hogy jé, az alkarja majdnem szőrösebb, mint az enyém. Hozzád hasonlóan ő sem szólt semmit, csak nevetett, de másnap gondosan epilálva volt a karja. Itt nálam hamar leesett, hogy ez nem véletlen, le is ültem neki elmondani, hogy én csak vicceltem, és abszolút nem találtam szőrösnek a karját. Akkor is csak a sorok között olvasva sikerült megértenem, hogy teljesen a lelkébe gázoltam, és kb szőrös gorillának képzelte magát a beszólásom miatt. Bunkó voltam? Persze, csakhogy 18 éves hülyegyerek voltam, aki semmit sem tudott a nőkről, épp csak akkor kezdtem rajta keresztül megtanulni. Ha nem vagyok ennyire részletekre figyelő, elemző típus, akkor nem ülök le vele beszélgetni, nem értem meg ezt a helyzetet, valószínűleg tovább bombáztam volna hasonló troll viccekkel, és a porba döngöltem volna az önbecsülését, mindezt puszta tudatlanságból, a rossz szándék legapróbb nyoma nélkül. Miért? Mert ő nem mondta volna el nekem sosem, hogy ez hogyan érinti őt, helyette kényszeresen meg akart felelni egy gonosz tréfának.


Szóval a lényeg: nem vagyunk egyformák! Valószínűleg a párod - ha korrekt ember - pusztán olyan kritikákat indít feléd, amiket ő maga nem venne sértésnek. Simán elképzelhető, hogy változtatna a dolgokon, ha TUDNÁ, hogy ez neked mennyire fáj. Na és kitől fogja ezt megtudni? Így bizony: tőled!

2013. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#13 Lehet h a kérdező is hasonlókat válaszolt régebben, amíg nem volt ennyire őszinte pasija.

#15 Sztem meg még mindig jobb ez, mintha keresne helyette másik lányt csak azért, mert az jobban tetszik neki külsőre. Utóbbi a tipikus női reakció hasonló helyzetben.

2013. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17.

13 vagyok és én is írtam h nekem őszinte a kedvesem és nem zavar. Sőt értékelem. Örülök hogyha megmondja h ha valami nem tetszik neki mert én tetszeni szeretnék neki. És sokszor bizony nem finomkodik, de nem sértődök meg.

2013. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hagyj a pi-ába!!! felkiáltás. Utána: ez is egy nagyon épitö jellegü kritika volt.
2013. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én kifejezetten örülök az ÉPÍTŐ jellegű kritikájának. Pl. ha picit nagyobb a hasam (az a pici az kb fél kiló :D), akkor mondja, hogy még mindig tökéletesen nézek ki, de ennél nagyobb ne legyen. Az sokkal rosszabb, és sok esetben ez is a helyzet, hogy csak a pozitívat mondják a fiúk/lányok, erre a kedves elhanyagolja magát (pl meghíznak), és akkor meg megtetszik valaki más, aki vékonyabb. Én szeretem, hogy tetszem a páromnak, és ez az én felelősségem, hogy fenttarsam az érdeklődését a testem iránt is (meg persze neki is dolgoznia kell a saját testén :P)
2013. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!