Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 40 eves ferfi miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 eves ferfi miert nem akar komoly kapcsolatot, csaladot?

Figyelt kérdés

Nem volt meg nos, hosszabb kapcsolata sem.

Engem konnyen eldobott, nem akart komolyat.

40 eves, senkije sincs. Csak a biciklije, es a szomszed macskaja- ezekert odaig van.

En nem kellettem neki.

Ez lehet eletcel?


2013. máj. 11. 17:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8

En megertem, csak fura.

Igen, o jol elvan es csak magat szereti.

Van lakasa , kocsija ( ez engem nem erdekelt, nekem is van) , van ket marha draga versenybiciklije, es o ezekkel jol elvan.


De mi lesz 20-25 ev mulva? Mikor mar biciklizni nem tud, egyedul, csalad nelkul, netalanzan betegen ?


Erre ok nem gondolnak?


A mienk nagz szerelemnek indult- utana mintha megijedt volna .., es kidobott.

2013. máj. 11. 18:19
 12/18 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Így már biztos, hogy nem ua.

Én sem értem amúgy. Egyszer arról beszél, hogy el akar venni, utána 2 hétig nem látom...

2013. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
#11 tehát ha jól értem, azért kell családot alapítanunk, hogy legyen aki ápol, ha már biciklizni sem tudunk vagy az ágyba vizelünk?
2013. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"De mi lesz 20-25 ev mulva? Mikor mar biciklizni nem tud, egyedul, csalad nelkul, netalanzan betegen ?"

A család sem garancia arra, hogy nem egyedül öregszünk meg. Ráadásul most az ember kényszerből alapítson családot, hogy hátha öreg korára valamelyik gyereke magához veszi? Jaj ne már!

2013. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom, de egyedul elo kozepkoru-idos felnott ferfiak vagy: alkoholistak lesznek, vagy begolyoznak. Jo par ilyet ismerek !
2013. máj. 11. 19:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Én viszont ismerek néhány középkorúnál idősebb egyedülálló férfit, akik intelligensek, normálisak, nem golyósok, nem is alkoholisták. Igazad van, tényleg sokan veszik az irányt a süllyesztőbe, de nem mindenki. Nem mindegy, hogy miért egyedülálló valaki. Akik alkoholisták lesznek, legtöbbször nem önszántukból választják a magányt, csak valamiért így alakul.
2013. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert nem ment el az esze.
2013. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a családapák között több az alkoholista.
2013. nov. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!