Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már ennek a feminis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már ennek a feminista agymenésnek vége, hogy a nők és a férfiak egyenlőek? Mikor pont, hogy ellentettje kéne legyen egymásnak a két nem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 21:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Miért lenne más dolog?Mindig az egyenlőségre hivatkoznak,hogy a férfiaknak ezt szabad,meg azt szabad,nekik meg nem..A férfiaknak kevesebb joga van,mint a nőknek az iszlám országokat leszámítva a házasság,csak a nőnek jó.Ha elválsz,a gyerek úgy is a nőhöz kerül,mindenféleképpen,nem számít hogy te jobban nevelnéd.Ez a nőnek jár,ez az övé.Egyébként meg,ez a szerepcsere miatt van ennyi homoszexuális,alkoholista,nark­ós,semmit tevő.A teljes egyenjogúság nevében,a nők uralkodnak matriarcha családokban.Csak szét kell nézni európában,elnyomott férfiak mindenhol,akik az italban keresik a férfiasságukat.....Pedig a civilizációt egy patriarchális rendszernek köszönhetjük.12 ezer évvel ezelőtt éltünk matriarchális rendszerben,nem fejlődött benne az emberiség 10 ezer éven keresztül.Aztán jött egy patriarchális társadalom amiben utakat,városokat,boltokat,metropoliszokat,autókat hoztak létre a férfiak.Most meg fejlődnénk vissza.Egyre többek a feminin férfiak.Nem a nőkkel van gondom,hanem kizárólag a feminista nőkkel.Rengeteg olyan család van,ahol a nő beáll dolgozó zsarnoknak az emancipált rendszer számára előnyös részeit kihasználva.Édesanyáknak nem jók a feminista anyák,pont a lényeget szipolyozzák ki a családmodellből a jó férfi példát.Erőszakos nőknek tartom a feministákat,akik meg akarják változtatni a férfi társadalmat részben sajnos sikerült neki,de ez nem jó.

Pl. ott vannak az arabok tisztelik a nőket ők is,de máshogy.És milyen jól élnek,nem vesztegetik az idejüket.Allah mindent lát és mindent hall:)

2013. máj. 11. 22:22
 12/24 anonim ***** válasza:
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Működne az, amit mondasz, ha itt is meglenne a tisztelet, de ha csak ezt az oldalt nézed, akkor láthatod, hogy a férfiak rohadtul nem tisztelik a nőket. Egyiket sem.
2013. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%

Az első írta jól! Soha.

Bár én nem értem. Szerintem a nők egyenlőek a férfiakkal. Szerintem is csak a turbófeministákkal van baj, akik kb. azt a szintet várják, hogy genetikailag legyen egyenlő a férfi-nő. Egyenlőség van, kész, fel kell ébredni. A feketék is egyenlőek. Aki meg úgy érzi jól magát, úgyis bemagyaráz magának valamit.

Erről hol készült statisztika, hogy a nők annyival keresnek kevesebbet? Személy szerint még nem tapasztaltam, szóval kíváncsi lennék rá.

2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Alkoholista, drogos és meleg eddig is volt, csak nem nyomták annyira az arcodba a médiától. Szóval ezt ne fogd már erre, hamár ennyire homófób vagy. A férfiak elnőiesedése pedig szintén nem amiatt van, hogy a nők is dolgozhatnak.
2013. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14-es linkeltem egy cikket, olvasd el. A kérdezőnek is ajánlom, de gondolom ő is egy ilyen Balog József féle fazon.
2013. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Köszi a cikket! Bár az eus tanulmány nekem túl angol, ennyire nem beszélem a nyelvet sajnos :S
2013. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nincsmit.
2013. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Bárhogy is nézem,ha mondjuk a férfi -2 és a nő +2.

Tehát az eggyik és másik mindenben ellentétes oldala egymásnak az életben mind külsőben és mind belsőben,akkor -2 soha nem lesz egyenlő +2 vel és fordítva.

"Minden valós tudomány kell,hogy tartalmazzon matematikát,amelyik nem,az nem is valódi tudomány"-Leonardo Da Vinci

2013. máj. 11. 22:48
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont egy matekos példát hoztam. Az abszolútérték egyenlő, vagyis az, hogy mindkettőt embernek tekinted, és nem különbözteted meg hátrányosan egyiket sem, csak mert az ami.

Nem kell túlmagyarázni a témát.

2013. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!