Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már ennek a feminis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már ennek a feminista agymenésnek vége, hogy a nők és a férfiak egyenlőek? Mikor pont, hogy ellentettje kéne legyen egymásnak a két nem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, nem tudok ebben a témában olyan szép szavakat használni mint Te, de. Én inkább élnék egy olyan társadalomban, ahol a helyén vannak a női erők. Felőlem irányíthatja akárki, ha a nő nő maradhat. Mert iganis szükség van a női energiákra, és nem valami hókuszpókuszra gondolok, hanem szimplán az empátiára, beleérzőképeségre, stb. amiben egy nő nagy általánosságban jobb. Nem gondolod hogy nem minden nő akar irányítani? Én lennék a legboldogabb ha nőként nem férfiként kellene versenyeznem a többiekkel a munkaerőpiacon. Mert ez igenis egy meghatározó szempont. Mert azt már ugye a legtöbb férj/család elvárja hogy a nő dolgozzon, és a mai világ nem arról híres, hogy mindenki testhez álló munkát végez, ami álmai netovábbja. Tehát a nő délelőtt harcoljon meg a betevőért, akár pl. egy tárgyaláson,mint egy férfi, aztán délután neveljen gyereket mint egy anya, és este legyen játékos, buja, domináns vagy épp alárendelt szerető. Hát köszi. Még jó hogy torzulnak a szerepek. Aki nem szenved kis túlzással skizofréniában, az beleszakad hogy mindezt megvalósítsa, vagy rögtön az elején feladja, és lesz belőle irányításmániás, keménykezű vezető, vagy háztartásbeli, már aki megteheti. És ezért van annyi nőies férfi is, mert alkalmazkodnak ahhoz az állapothoz, hogy a férfi már nem tudja egyedül eltartani a családot, és ha a nő besegít a munkában, akkor a férfi segítsen be a gyereknevelésbe. Csak az az érdekes, hogy a nő így is kevesebbet kap, viszont többet foglalkozik a gyerekkel. Tisztelet persze a kivételnek, ahol az apa nem kiszipolyozva, fáradtan esik haza és marad energiája a gyerekekre.

Összegezve szerintem nem a feministákat kellene okolni (bár lehet túlzás amit csinálnak a fanatikusok, nem tudom, nem követem nyomon), hanem a társadalmat amiért olyan amilyen. És ha te férfiként igyekszel levenni a terhet a párod válláról, segíteni neki ellazulni mikor hazajön, hogy gyorsan aklimatizálódhasson és újra nőként viselkedhessen otthon, akkor nem kell félned hogy fanatikus feministává fog válni, és szerintem garantált hogy meg is jutalmaz érte esténként. :)

2013. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz beszélni olyanról, ami nem létezik. Jelen esetben az egyenjogúság.
2013. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

A nők meglehetősen sajátos módon értelmezik az egyenjogúságot (értsd: csak jogokat akarnak). Amikor elbánásról és fizetésről van szó, akkor nagyon döngetik a mellüket, de amikor nekik kellene randira hívni egy pasast, akkor hirtelen 180 fokot fordulnak, és nekiállnak cirkuszolni, hogy "de az a pasi dolga", le is törne ám a műkörmük...

Szóval én egyik ilyen feminista melldöngentőst se tudom komolyan venni, pont ezért.

2013. máj. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én alapvetően hiszek az általános női-férfi szerepekben AMÍG nem megy az ésszerűsség rovására. Amikor a férfiak piszkálják a haverjukat, mert az magasabb nővel randizik. Amikor a férfiak hiúságát sérti az, ha egy nő megold valamit, amit ő nem tud. Amikor a férfi csőrét piszkálja, hogy a nő többet keres. Amikor a férfi cikinek tartja, hgoy tud főzni, vagy házimunkát végez otthon. Amikor a férfi szégyelli, hogy ő maradt otthon a gyerekkel, MERT a neje fizetése több és a családnak jobban megéri, ha a nő megy vissza dolgozni.


Szerintem a férfi a főnök, ő mondja ki az utolsó szót, de a döntéseivel ne a saját egóját növelje, hanem azt tartsa szem előtt, mi a jobb a CSALÁDNAK, a gyerekeinek, a feleségének.


Mert társak vagyunk és nem riválisok.

2016. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!